Wpis z mikrobloga

@methhod jak to studio, które w kółko klepie to samo i bazuje na tym, że 20 lat zrobili grę, która spodobała się Polakom, ruskim I Niemcom, upadło? Niemożliwe a tyle dobrych wspomnień jest z Gothiciem. Oni chyba od paru lat jechali na dotacjach by się utrzymać.
  • Odpowiedz
  • 419
@przegro_pisarz: Polacy, gdy orientują się że ich gra z dzieciństwa co to w pamięci jest 11/10, na świecie była co najwyżej średniakiem i nikt po niej nie płacze. Wszystko co robiła Piranha było drewniane w #!$%@?. Zwyczajnie zapomnieli ewoluować.
  • Odpowiedz
  • 15
na świecie była co najwyżej średniakiem


Z tego co pamiętam to gothic w usa dostał dość dobre oceny ale nie stał się popularny. Gra nie była robiona pod gust zachodniego gracza ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@L3gion bez kitu, kiedyś na wykopie jeszcze czytałem, że Gothic to był globalny hicior. Pamiętam, że u mnie na osiedlu wyglądało to w ten sposób, że jeden typek miał płytkę i instalował innym. W Malborku było tak samo kolega mówił" na jednej kopii jechało pół Malborka i okoliczne wiochy"
  • Odpowiedz
@maad no tak, ale pod względem mechanicznym było to drewno jak miło nie wspominam gothica a zawsze byłem ciężkim fanem RPG. Równocześnie o ile pamiętam wyszedł Max Payne no i tu była poprzeczka zawieszona jeżeli chodzi o sterowanie postacią. Gothic był miodny przez fabułę i poziom trudności i chamowe oraz na tamte czasy dowolność gry.
  • Odpowiedz
@L3gion: aktualnie powstaje remake Gothica 1, ale robi je inne studio. Może tym razem się uda wybić poza nasz zaścianek, świat gry ma potencjał, a tym razem robią to ogarnięci ludzie, którzy ponoć współpracują mocno z fanami i łatają dziury po wyciętych questach z oryginału. Osobiście życzę im powodzenia.
MechanicznyTurek - @L3gion: aktualnie powstaje remake Gothica 1, ale robi je inne stu...
  • Odpowiedz