Wpis z mikrobloga

#rower miało być ciepło to pojechałem na plaże

czas z przerwami ponad 29h w tym 30 minut drzemki w okolicy 24 godziny

jak już ten cel zrealizowałem to teraz w planach już nigdy nie jechać więcej niż 200 km w dzień
zbyl2 - #rower  miało być ciepło to pojechałem na plaże

czas z przerwami ponad 29h w...

źródło: 1000020818

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 3
@Rad-X: w tej trasie jadłem, nie tylko z żabki: kabanosy, bułki z nuggetsami, ciastka, czekoladę, chipsy, burger z orlena, orzeszki, banany, bagietke czosnkową, hot dogi z lidla. I burrito w pociągu powrotnym. Do tego kalorie z oshee i coca coli, ale częściej piłem tylko wodę.

Ale jedzenie to bardzo indywidualna kwestia. Jakbym był szybszy / jechał krótszą trase to jadłbym inaczej ale zależało mi na tym, żeby większość posiłków dało
  • Odpowiedz
@zbyl2:

80km przed końcem miałem jedynie gorszy moment, wtedy się 30 minut przespałem. To też pomogło bardziej niż się spodziewałem, myślałem że taka krótka drzemka będzie bezużyteczna a czułem się jak nowy człowiek. Przed drzemką myślałem o skończeniu wcześniej.


To ma nawet swoją nazwę - power nap.
Jeśli przypadkowo wybrałeś 30 minut, to akurat trafiłeś.
  • Odpowiedz
@Mr_N0i:

Jeśli nie jeździsz regularnie i tylko czasami pokonujesz krótkie trasy, na przykład do sklepu, nie będziesz nawet w stanie ukończyć 100 kilometrów.

Ja, 30letnia astmatyczka, robiłam tygodniową trasę z dzieciakiem 15 lat - czasem po 100km, a czasem po 75 km/dzień. Max mieliśmy 114km. Wcześniej przez 3 lata nie jeździłam na rowerze, a młody raczej z tych leniwych. Pierwszą moją trasę rowerową robiłam przez kraje bałtyckie z teściową lat
  • Odpowiedz
Mi na znacznie krótszych bo 4, 5-godzinnych pedałowaniach


@NicolasLatifi: 5h na rowerze to jest nic, kanapka albo jakiś maczek i tyle. Albo coli się napić, co cukry i wodę uzupełnisz.

Jeśli nie jeździsz regularnie i tylko czasami pokonujesz krótkie trasy, na przykład do sklepu, nie będziesz nawet w stanie ukończyć 100
  • Odpowiedz
Nie zesraj się. Najlepiej to siedzieć w domu na dupie. Ciekawe, czy mówisz tak samo ludziom jadącym samochodem - przecież im też coś może stać się po drodze ( ͡º ͜ʖ͡º)


@AndrzejDudaKrolemJest: Co to za porównanie i co za bezsensowna alternatywa? Są tylko dwie opcje: siedzieć na dupie albo robić na raz 560 km?

Ja OPa podziwiam, że ma takie możliwości, jest tak dobrze ułożony
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Nemayu: tyle mogłem poświęcić i dalej być w miare pewnym że zmieszczę się w 30 godzinach xD dosłownie na ziemi w lesie leżałem

@bosman1705 rower to spec allez, nigdy siodełka nie wymieniałem więc jakieś defaultowe

@pieknylowca jw

@kanarex jaki ebike tyle przejedzie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@zbyl2: czy ja dobrze widze ze przejechales ponad 550km i spaliles tylko 7800kcal? XD dwa obiady większe i bilans masz wyrównany :)
  • Odpowiedz
@zbyl2 wow, gratulacje. Czym jechałeś? Ile wypiłeś wody? Skąd ją miałeś? Jak upał wpłynął na wynik (czas / zasięg)? Kiedyś w takie upały przejechałem rowerem 160 km bocznymi drogami. Zwykły góral, sakwy, bez formy i przygotowania i był to mój maks. Problemem było zaopatrzenie w wodę, bo sklepów po drodze niewiele i już się kiedyś przekonałem o tym, że lepiej mieć jej zapas. Gdyby nie upał to w tym czasie pewnie
  • Odpowiedz