Wpis z mikrobloga

#rower miało być ciepło to pojechałem na plaże

czas z przerwami ponad 29h w tym 30 minut drzemki w okolicy 24 godziny

jak już ten cel zrealizowałem to teraz w planach już nigdy nie jechać więcej niż 200 km w dzień
zbyl2 - #rower  miało być ciepło to pojechałem na plaże

czas z przerwami ponad 29h w...

źródło: 1000020818

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 0
Może nawet 200 przy jakimś doświadczonym kolarzu na szybkim rowerze, po szosie


@Jan_K: bez przesady, robiłem dwutygodniowe wypady po alpach ze średnią 170 a ja cienki bolek na podjazdach jestem. Ważne żeby dzień był długi.

No i raz w argentynie walnąłem 200 na 40 kilogramowym rowerze wyprawowym gdzie asfalt czasem był a czasem nie. Ale przy tamtejszym wietrze w plecy każdy by zrobił xD
  • Odpowiedz
  • 2
@yawa: cholera wie jak strava kalorie liczy

@lukas456432132 upał pewnie wpłynął negatywnie, ale nie było tragedii. Woda ze sklepów xD ndz handlowa pomaga. Na noc miałem dodatkową butelke do podsiodłówki przyczepioną, bo był dłuższy fragment gdzie nie szło kupić nowej.
  • Odpowiedz
@cordianss: @Mr_N0i: nie, to nie moje dziecko. Napisałam 'z dzieciakiem', a nie z moim dzieckiem ;) I serio nie jes to nic nadzwyczajnego. Na byle jakiej grupie kolarjskiej/sakwiarskiej można znaleźć dziesiątki postów o jeszcze młodszych dzieciach, które robią takie trasy. Na pewno nie bez zatrzymania, może zająć to ładnych kilka godzin, ale po płaskich terenach (Polska/kraje bałtyckie) to jest żaden problem.
  • Odpowiedz
@zbyl2: to nie kalorie tylko kJ output. 7k kalorii to spalone bylo pewnie przy 220/230 kilometrze. Szacun w taką pogodę. Miałeś jakiś plecak czy na pusto ?
  • Odpowiedz
@zbyl2

jak już ten cel zrealizowałem to teraz w planach już nigdy nie jechać więcej niż 200 km w dzień


Można wiedzieć dlaczego? Sam zrobiłem ostatnio 220km w 9h30min. i było spoko
  • Odpowiedz
@zbyl2: A ja jestem ciekawa czego słuchasz podczas takich wycieczek? Nie wierze, że odpowiedz ulubiona składanka, radio, podcast nie znudzi Cię :)
  • Odpowiedz
@zbyl2: da radę z KRK do Gdańska nad morze samymi ścieżkami rowerowymi/poboczem dla rowerów przejechać czy trzeba długo jechać normalna droga?
  • Odpowiedz
  • 0
@adenosine: cokolwiek by to nie było - dalej nie wiem jak liczone i ieśli się zgadza to przypadkiem. Strava nawet nie wie przecież jakim rowerem jadę ani nic, a to już by wpłynęło na ilość spalonych kalorii.

@iquiet xD to orientacyjne było, 200 jest spoko dystansem jak masz cały dzień do zabicia.
  • Odpowiedz
@zbyl2: #!$%@? stary dosłownie zrobiłeś coś o czy gadam i marzę, czyli rowerem nad morze xD
Mega szacun, cohones ze stali, prawdziwy charakter, w życiu osiągniesz jeszcze wiele
  • Odpowiedz