Wpis z mikrobloga

#rower miało być ciepło to pojechałem na plaże

czas z przerwami ponad 29h w tym 30 minut drzemki w okolicy 24 godziny

jak już ten cel zrealizowałem to teraz w planach już nigdy nie jechać więcej niż 200 km w dzień
zbyl2 - #rower  miało być ciepło to pojechałem na plaże

czas z przerwami ponad 29h w...

źródło: 1000020818

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@zbyl2: Ciekawe, a jakby coś się stało po drodze, to pierwszy byłbyś do dzwonienia po służby, aby ratowały dupę. Wstawiasz to, aby zebrać poklask za swoją głupotę?
  • Odpowiedz
ale jak z żarciem i nawadnianiem? Ty chory człowieku chociaż pauzy na to robiłeś? xD


@Rad-X: jak masz płaski i pusty kawałek drogi przed sobą to jedzenie i picie w czasie jazdy nie powinno stanowić problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rad-X: jak masz płaski i pusty kawałek drogi przed sobą to jedzenie i picie w czasie jazdy nie powinno stanowić problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NicolasLatifi: no dobra, ale co jeść aby się najeść xD
  • Odpowiedz
no dobra, ale co jeść aby się najeść xD


@Rad-X: nigdy nie robiłem takich dystansów ale domyślam się, że:
1. jedzenie zaczyna się 1-2 dni przed długą jazdą (carbo loading)
2. w trakcie trenowania testuje się różne żarcie aby sprawdzić jakie działa najlepiej (które syci i jednocześnie nie powoduje rozwolnienia)

Mi na znacznie krótszych bo 4, 5-godzinnych pedałowaniach dobrze wchodziły suszone daktyle bo są bardzo lekkie i mają dużo kalorii
  • Odpowiedz
da się to zrobić bez przygotowania?


@Itslilianka: Nie da i ich nawet nie słuchaj xd

Jeśli nie jeździsz regularnie i tylko czasami pokonujesz krótkie trasy, na przykład do sklepu, nie będziesz nawet w stanie ukończyć 100 kilometrów.
  • Odpowiedz
@Rad-X zjeżdżasz do żabki i jesz i się nawadniasz. A na noc kupujesz trochę więcej, bo żabki zamknięte


@zbyl2: no to zareklamuj co z żabki jest najlepsze do jedzenia na takie trasy xD
  • Odpowiedz