Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej. Jestem w związku z dziewczyną prawie dziewięć miesięcy i szczerze? Strasznie jest dla mnie ten związek wyniszczający. Kocham ją bardzo, widzę, że ona mnie też, ale jest jeden mankament. Zabrania mi bardzo dużo. Wczoraj miałem awanturę o to, że powiedziałem jej, że chcę zacząć znów chodzić na siłownię, a ona na to, że "nie godzę się na to, abyś chodził na siłownię". Zapytałem dlaczego, pokrętnie usłyszałem oczywiście, że jest zazdrosna. Bardzo mi przeszkadza to w tym związku, że ona chce kontrolować wszystko. Często jest zazdrosna. Coś ala wpis tego mireczka: https://wykop.pl/wpis/47547421/anonimowemirkowyznania-czy-ona-jest-za-mocno-zazdr
Nie wiem co robić, bardzo się męczę, ale z drugiej strony ją kocham. Widzę też, że ona jakby oddala mnie od ludzi, którzy są moimi przyjaciółmi, moją ekipą z którą się trzymam.

Tak jak ten mirek wyżej:

1) Polubienie zdjęcia mojej przyjaciółki, z którą znam się od dziecka. --> nie przeszłoby, byłaby fest zazdrosna.

3) Powiedzenie: "szerokiej drogi" do koleżanki, która rozwozi pizzę, w momencie gdy akurat byliśmy w pizzeri - bo w ten sposób ją podrywam i flirtuję z nią. Mimo, że znam się z jej chłopakiem. ----> Nawet jak znam jakąś koleżankę ze studiów lub z liceum i idąc z nią mijamy jakąś moją znajomą, nie wiem jak zareaguje na zwykłe "cześć" Boję się spojrzeć w ogóle, a co dopiero cześć powiedzieć.

4) Słuchanie muzyki, w której w teledysku tańczą dziewczyny w bikini ---> ostatnio dostałem zjebę za piosenkę PR0BL3MU - Miyabi, bo ma taki tekst, jaki ma.

5) HIT - O to, że wiem kim jest SexMasterka i Sasha Grey - bo to musi znaczyć, że oglądam filmy p---o i że ona mi nie wystarcza, a co za tym idzie pewnie szukam sobie kogoś na boku ---> o to by mi na bank zrobiła problem

6) Bo w sylwestra będę spożywał a-----l i pewnie będę pijany. Foch trwał w sylwestrowy dzień od godziny 13 do 3 w nocy i przez te 14 godzin ciągle powtarzała: "Nie rozmawiam z Tobą, bo pewnie niedługo będziesz pijany". -> ogólnie o a-----l, choć nie piję.

Pomocy!!! Żaden troll, chcę asap rozwiązać sytuację. Jeszcze zanim będzie za późno. dzięki

#rozowepaski #zwiazki #zazdrosc #logikarozowychpaskow #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: rozmawiaj z nią, tłumacz, że ją kochasz, zależy Ci, ale to co robi to duża przesada. Nie pozwól się odcinać od kontaktów z innymi, bo z czasem obudzisz się samotny, tylko z nią u boku, a w zdrowym związku trzeba czasami zrobić coś osobno. Musisz być w tym wszystkim asertywny. Jeśli rozmowy nie doprowadzą do jakiegoś sensownego działania, próby zmiany tych nawyków, jakiegoś kompromisu, to niestety, ale niezależnie od
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli jest tak jak piszesz, to Ty zwyczajnie nie umiesz obsłużyć tej kobiety albo ona jest zaburzona - dlaczego jej realnie nie komunikujesz bez głębokiej gadki, że sobie nie życzysz takich insynuacji i ekscesów?

przecież ona Ci na łeb wchodzi, zaraz się będziesz jej pytał czy możesz sobie gierkę ze swoich kupić albo na p--o czy możesz iść

sami nie macie do siebie krzty szacunku, ani innej życiowej pasji
  • Odpowiedz
Warto by sobie to przepracowała, najlepiej u psychoterapeuty, bo inaczej nic się nie zmieni, a Ty będziesz coraz bardziej ograniczany i izolowany od ludzi.


@KarmelowaAsteroida: dobrze napisałaś, jasne że warto nad tym pracować, ale OP nie jest psychoterapeutą. Każdy człowiek ma obszary w których powinien zmieniać się i dojrzewać oraz powinien mieć autorefleksję, ale tutaj z opisu wydaje się zbyt ciężki przypadek. OP ma prawo do zdrowego związku, nie chodzi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim znam takiego jednego który też tak miał. Wszyscy mu mówili żeby ją olał. Nie olał. Teraz założył sprawę rozwodową, ale życie ma skomplikowane bo jest już dwójka dzieci. Ona walczy o to aby nie miał kontaktu z dziećmi, jak to się skończy prawie na pewno wiadomo. pewnie alimenty etc. Majątek który był w zdecydowanej większości jego, teraz będzie podzielony.
  • Odpowiedz
Pomocy!!! Żaden troll, chcę asap rozwiązać sytuację.


@mirko_anonim: Nie do końca rozumiem o co prosisz.

Męczysz się, Twoja dziewczyna ma zdecydowanie nie po kolei w głowie, będzie tylko gorzej z czasem. Jakiej pomocy oczekujesz oprócz potwórzonego tu już kilka razy - SPIER**LAJ?

Lepszej rady nie dostaniesz w swojej sytuacji
  • Odpowiedz
@krak: Też mam takiego znajomego. Każdy mu powtarzał, że ten związek go niszczy ale nie słuchał bo 'zakochany'.

Ze świetnego znajomego chętnego do wyjść, ciekawych rozrywek, inicjatyw, zmienił się w pantofla robiącego to co, niestety już teraz, żona powie.
Wychodzą tylko do ich znajomych bo jego się 'jej nie podobają' i ich ciągle obgaduje. Zerwał całkowicie kontakty.
Robią tylko to co ona chce, sprzedał motocykl (jego hoby od dziecka) bo 'nie ma czasu jeździć'
Jak chcesz się spotkać z nim w męskim gronie, żona potrafi na siłę na takie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak byłem młodszy to miałem dziewczynę, która mi dużo zabraniała i robiła rzeczy typu wyliczanie maksymalnej ilości piw jakie mogę wypić będąc z kolegami itp. itd. Wiesz jak to się skończyło? To ona puściła mnie bokiem z innym typem i chwała jej za to, bo na własnej skórze przekonałem się jakie zachowania są toksyczne i że na coś takiego trzeba od razu zdecydowanie zareagować i nie dać sobie wejść na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Powiem ci tyle że jeśli ją kochasz to postaw na swoim nie pozwól jej kontrolować sobą za pomocą jakiś emocji, jeśli ty tracisz szacunek do samego siebie bo ona tego sobie życzy to się chłopie umęczysz i cię ściagnie na same dno. Ona powinna iść do specjalisty bo najwidoczniej ma spore problemy, i myśle że jest też duża szansa na to że cie nie kocha tylko się ciebie trzyma
  • Odpowiedz