Wpis z mikrobloga

Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacji, prowadzi kanał na yt o tym że rzuciła korporację i nie pracuje, nie musi bo zarobiła tyle że ma wszystko, a gdyby chciała wrócić to przyjęliby ją z pocałowaniem ręki. Jest bogata, zadbana, z charakteru nie jest stereotypową korpo bitch, wydaje mi się że ma dystans do siebie, potrafi się z siebie śmiać, mówi bardziej z sensem niż te 20-letnie Juleczki z tiktoka które czekają na to żeby facet zabrał ją na randkę i w podróże dookoła świata, przy czym same nic nie osiągnęły oprócz posiadania 100k followersów na Ig.
.

Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą? Taka kobieta na pozór wydaje się mieć sukowaty charakter, ale to tylko pozory, bo skoro te kobiety pełnią funkcję na wysokich stanowiskach to muszą mieć doskonale EQ i ponadprzeciętną kulturę.
Są super zadbane, mimo że taka kobieta ma swoje lata jest ubrana z klasą, nie ma ust nabotoskowanych, nie maluje się jak karyna, nie ma tandetnych szponów. Wyglądają schludnie i z klasą ale jednocześnie kobieco.

Z drugiej strony są 20-letnie Juleczki, ubrane wurganie w obcisłe bluzki przez które prześwitują im cyce, mocny makijaż. Kosmiczne ego zbudowane na zapchanej skrzynce w wiadomościach od spermarzy. Zero osiągnięć, sztampowe zainteresowania moda, makijaż, instagram, dąży do bycia influencerką. Szuka faceta bogatego modela, który będzie spełniał jej zachcianki, a ona bedzie wygladac. Dużo znam takich związków, że facet ma swoją firmę, a kobieta nic, w życiu nie osiągnęła, nie jest wykształcona, wyróżnia się urodą.

W komentarzach mężczyźni pisali tej kobiecie, że boją się jej, pewnie jest samotna i nieszczęśliwa. Ona mówiła w swoim filmie o tym że jest świeżo po rozstaniu, bo jej facetowi przeszkadzało to że lepiej zarabia i jest dobrze wyształcona.

O co chodzi z tym że mężczyźni nie lubią kobiet na wysokich stanowiskach w korporacjach, ale ubóstwiają 20-letnie siksy z papką zamiast mózgu?
Zrozumiałabym taki trend wśród mariuszów po zawodówkach, patusach chlejących piwsko, ale wszyscy mężczyźni niezależnie czy facet zarabia minimalną, czy jest milionerem dla nich najpszym typem kobiety jest taka instagramowa Juleczka, beztroska pustaczka.

Z charakteru te postawione kobiety są dużo lepsze od siks. Dojrzałe, nie sa glupie jak juleczki, ale rowniez nie maja kija w dupie, potrafia miec dystans do siebie. Pieniadze maja, nie szukaja w facecie bankomatu. Moze mężczyźni lubia jak kobieta wyciska z nich pieniądze, jest ksiezniczkowata, głupsza, nieporadna bo wtedy czują się mężczyznami?
Co jest w tym złego ze kobieta ma swoje pieniądze które zarobiła ciężka praca i wieloletnia edukacja? Dlaczego chłop woli wziąć sobie za żonę gołodupca, przygłupią lafiryndyę pustaczkę bez grosza?

#zwiazki #rozowepaski #tinder #pytanie #praca
xena_x - Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacj...

źródło: ea1bfc3f-c6be-40d0-8a90-b97d1617422a

Pobierz

Kogo wolałbyś?

  • Bogata dyrektorka w korporacji, 35 lat 45.1% (472)
  • Julia, studentka turystyki i rekreacji, 20 lat 54.9% (575)

Oddanych głosów: 1047

  • 139
  • Odpowiedz
@OGOGOOO: Zostaw sobie te uszczypliwości dla ludzi których znasz. I nie reaguj na wszystkich pasywno-agresywnie bo daleko na tym nie zajedziesz.
Zresztą o co, i kogo ja prosze... możesz być i 10 lat na wykopie, wystartujesz do kobiety, bo mniej się boisz xD
  • Odpowiedz
Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą?


@xena_x: Nie boją się. Po prostu kobiety, które coś osiągnęły mają target facetów, których jest tak samo mało w populacji jak kobiet sukcesu. Jest im trudniej kogoś znaleźć, bo takich osobników w społeczeństwie jest mało.
  • Odpowiedz
z którymi muszę konkurować w domu jak z facetem


@WhiskyRomeo: bo jesteś pipką z przerostem ambicji.

@anonimek123456: UWAGA! Facet, który upatruje męskich cech w kobiecie - to prawdziwy męski facet XD Słuchaj kocia mamo, coś mi się zdaje, że faceci co mają standardy, trzymają się z dala od ciebie XD Zbieraj na kocią karmę, bo zostaniesz sama - albo z "męskim" gejem. Nie dziwne, że przewiduje się rekordową liczbę samotnych
WhiskyRomeo - >z którymi muszę konkurować w domu jak z facetem

@WhiskyRomeo: bo jest...

źródło: woman-asking-her-boyfriend-to-marry-pretty-happy-young-women-requesting-hand-beloved-holding-red-box-73790045

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież taka kobieta chce kogoś na swoim levelu atrakcyjności albo wyżej, więc będzie to także facet na bardzo wysokim stanowisku. Problem jest taki, że ten facet musi konkurować w pracy z innymi facetami, więc nie chce jeszcze konkurować w domu z samica alfa, dlatego wybierze jakąś młódke z dobrym cycem i sraką
  • Odpowiedz
@xena_x: bardziej mnie jara dyrektorka :D to pierwszy test na inteligencje, cos osiagnela w mlodym wieku i utrzymuje te stanowisko, 20 latka to troche dziecko ktore co.. mam wychowac? : D

men of quality aren't afraid of equality
  • Odpowiedz
@xena_x Dlaczego faceci wybierają 20 latki? Bo są młode i płodne. Dlaczego faceci odrzucają 35 latki? Bo są podstarzałe i mniej płodne. Reszty posta nawet nie czytam. /Temat
  • Odpowiedz
Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą?


@xena_x: fałszywa teza. Po prostu faceci nie chcą przechodzonych roszczeniowych lasek, które pruły się z każdym 16 - 35, a teraz nagle mają standardy, bo "dojrzały".

U kobiet liczy się płodność i atrakcyjny wygląd. Reszta jest pomijalna.
  • Odpowiedz
@xena_x jestem kobietą więc niby powinnam przyznac rację ale prawda jest taka że często starsza laska na wysokim stanowisku jest poprostu zgorzkniała wredna i chce rządzić , często robią z tego całą swoją osobowość i są poprostu męskie , czemu skoro takie laski są taka super partia to faceci na wyższych stanowiskach ich nie chca ? Autentycznie znam dyrektora hotelu który wziął ślub z młodą sprzątaczka , poprostu myślę że chłop który
  • Odpowiedz
@bardzodobrykolo

>Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą?


@xena_x: fałszywa teza. Po prostu faceci nie chcą przechodzonych roszczeniowych lasek, które pruły się z każdym 16 - 35, a teraz nagle mają standardy, bo "dojrzały".


U kobiet liczy się płodność i atrakcyjny wygląd. Reszta jest pomijalna.

Już nie mówiąc o tym że ona przedstawia wykształcona stara laske jako jakiś cud miód , gdzie one bywają jeszcze bardziej wyrachowane od zwykłej szarej baby
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon

@xena_x: Bo to jest atawizm. U większosci mężczyzn w sytuacji, której ktoś rządzi, pyskuje, próbuje udowodnić, że on będzie kierował, włącza się mechanizm rywalizacji i traktują to jak wyzwanie, a tu tym wyzwaniem miałaby być baba, z którą chcesz spędzać miło czasem przeżywać błogie chwile itp. Lepiej jest iść na noże z tym #!$%@? Robercikiem #!$%@? z roboty "przyjacielem" i albo z nim wygrać, albo ponieść porażkę, uznać że #!$%@?
  • Odpowiedz
@talmudyczny_triumfalizm

@xena_x: bo nie ma nic pomiędzy farmazoniarzu xD

No autorka to chyba jakaś obrażona starsza laska bo w sumie wśród młodych dziewczyn nie każda też to głupia Julka nie przesadzajmy , poprostu ja tu widzę klasyczny kwik kobiety która jak była młoda miała w dupie rodzinę relacje miłość , uganiała się za przystojnymi zamiast za "dobrymi " a teraz jakiś dziwny hejt na młodsze kobiety ze niby każda Julka ,
  • Odpowiedz
@OGOGOOO

@arinkao: używasz antagonistycznego, agresywnego języka pisząc o miękkich fajach. Ktoś inny mógłby to ująć inaczej: te tradycyjnie męskie cechy u kobiet nie są dla facetów atrakcyjne. Dużo się teraz czyta i słyszy że kobiety takie mądrzejsze, zdolniejsze, mogą wszystko. Korpo się cieszy, bo ma dodatkowy workforce. Obie płcie robią nadgodziny, bo jak ilość rozwodów idzie z roku na rok w górę to czym się mają ci ludzie zająć, jak nie
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola

@xena_x akurat na stanowiskach dyrektorskich czy kierowniczych jest duży procent osób z narcystycznym zaburzeniem osobowości więc ja bym się bała, ale jakby była zamożna bo robi coś innego (np. lekarka, programistka, kosmetyczka, inna dziedzina z tych lepiej płatnych) to się dziwię czemu faceci takich nie chcą.

Bo z punktu psychologicznego jak kobieta zaczyna za dużo zarabiać to dostaje małpiego rozumu , u mnie na wsi była babka po zawodówce otworzyła salon
  • Odpowiedz
Taka kobieta na pozór wydaje się mieć sukowaty charakter, ale to tylko pozory, bo skoro te kobiety pełnią funkcję na wysokich stanowiskach to muszą mieć doskonale EQ i ponadprzeciętną kulturę.


@xena_x: No tak, bo wcale na świecie nie ma ludzi, którzy pod publiczkę udają porządnych, a za drzwiami swojego domu zrzucają maskę i pokazują swoją inną i gorszą stronę
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola

@lexico no te zachowania co opisujesz to ja znam ale tylko od kobiet z bogatych domów gdzie tata na wszystko zarabiał i wszystko załatwiał, a później przekazywał córkę do bogatego chłopa. U kobiet wychowanych w biedzie czy z normalnych domów takie zachowania to raczej były rzadkością. Znam z podstawówki tylko dziewczynę z wielodzietnego domu która wyrwała się z domu poprzez wyciąganie pieniędzy od mężczyzn

Dokładnie , najczęściej bogate laski są nauczone
  • Odpowiedz