Wpis z mikrobloga

Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacji, prowadzi kanał na yt o tym że rzuciła korporację i nie pracuje, nie musi bo zarobiła tyle że ma wszystko, a gdyby chciała wrócić to przyjęliby ją z pocałowaniem ręki. Jest bogata, zadbana, z charakteru nie jest stereotypową korpo bitch, wydaje mi się że ma dystans do siebie, potrafi się z siebie śmiać, mówi bardziej z sensem niż te 20-letnie Juleczki z tiktoka które czekają na to żeby facet zabrał ją na randkę i w podróże dookoła świata, przy czym same nic nie osiągnęły oprócz posiadania 100k followersów na Ig.
.

Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą? Taka kobieta na pozór wydaje się mieć sukowaty charakter, ale to tylko pozory, bo skoro te kobiety pełnią funkcję na wysokich stanowiskach to muszą mieć doskonale EQ i ponadprzeciętną kulturę.
Są super zadbane, mimo że taka kobieta ma swoje lata jest ubrana z klasą, nie ma ust nabotoskowanych, nie maluje się jak karyna, nie ma tandetnych szponów. Wyglądają schludnie i z klasą ale jednocześnie kobieco.

Z drugiej strony są 20-letnie Juleczki, ubrane wurganie w obcisłe bluzki przez które prześwitują im cyce, mocny makijaż. Kosmiczne ego zbudowane na zapchanej skrzynce w wiadomościach od spermarzy. Zero osiągnięć, sztampowe zainteresowania moda, makijaż, instagram, dąży do bycia influencerką. Szuka faceta bogatego modela, który będzie spełniał jej zachcianki, a ona bedzie wygladac. Dużo znam takich związków, że facet ma swoją firmę, a kobieta nic, w życiu nie osiągnęła, nie jest wykształcona, wyróżnia się urodą.

W komentarzach mężczyźni pisali tej kobiecie, że boją się jej, pewnie jest samotna i nieszczęśliwa. Ona mówiła w swoim filmie o tym że jest świeżo po rozstaniu, bo jej facetowi przeszkadzało to że lepiej zarabia i jest dobrze wyształcona.

O co chodzi z tym że mężczyźni nie lubią kobiet na wysokich stanowiskach w korporacjach, ale ubóstwiają 20-letnie siksy z papką zamiast mózgu?
Zrozumiałabym taki trend wśród mariuszów po zawodówkach, patusach chlejących piwsko, ale wszyscy mężczyźni niezależnie czy facet zarabia minimalną, czy jest milionerem dla nich najpszym typem kobiety jest taka instagramowa Juleczka, beztroska pustaczka.

Z charakteru te postawione kobiety są dużo lepsze od siks. Dojrzałe, nie sa glupie jak juleczki, ale rowniez nie maja kija w dupie, potrafia miec dystans do siebie. Pieniadze maja, nie szukaja w facecie bankomatu. Moze mężczyźni lubia jak kobieta wyciska z nich pieniądze, jest ksiezniczkowata, głupsza, nieporadna bo wtedy czują się mężczyznami?
Co jest w tym złego ze kobieta ma swoje pieniądze które zarobiła ciężka praca i wieloletnia edukacja? Dlaczego chłop woli wziąć sobie za żonę gołodupca, przygłupią lafiryndyę pustaczkę bez grosza?

#zwiazki #rozowepaski #tinder #pytanie #praca
xena_x - Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacj...

źródło: ea1bfc3f-c6be-40d0-8a90-b97d1617422a

Pobierz

Kogo wolałbyś?

  • Bogata dyrektorka w korporacji, 35 lat 44.7% (480)
  • Julia, studentka turystyki i rekreacji, 20 lat 55.3% (595)

Oddanych głosów: 1075

  • 143
  • Odpowiedz
@lexico no właśnie nie wiem jak rozumują kobiety. Ja nie traktuje pieniędzy nawet mojego męża za moje pieniądze. To co wkładamy na wspólne konto to nasze a co jest na osobnych naszych to każdego indywidualne pieniądze na zachcianki i potrzeby. Mi by było wstyd pytać faceta czy mogę hajs na kosmetyczkę albo w ogóle bez pytania iść do fryzjera i wydać pieniądze ze wspólnego konta. Jak byłam biedna i miałam faceta
  • Odpowiedz
@xena_x: twój błąd polega na tym, że zakładasz, że mężczyzni szukają w kobiecie tego samego, co kobiety szukają w mężczyźnie. A wcale tak nie jest. Wszystkie wymienione przez ciebie "zalety" wcale nie są w moich oczach zaletami (niektóre są mi obojętne, a niektóre są wręcz wadami).

Wydaje ci się, że takie kobiety są atrakcyjne, bo wyobrażasz sobie, że gdybyś spotkała takiego faceta to by ci się spodobał. A to tak
  • Odpowiedz
ok. 35 lat,


@xena_x: I przez zaledwie kilka lat kariery zawodowej nabyła umiejętności warte upper managementu, bo wszak dyrektorem nie była 1 dzień, bo niczego by nie zarobiła? "ok".

Najczęściej sprowadza się to do bycia odpowiednio wyszczekanym + wybitnym z autopromocji + robieniu laski komuś
  • Odpowiedz
no właśnie nie wiem jak rozumują kobiety


@Kitku_Karola: to już zauważałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba nie miałaś dużo kobiet wokół siebie, gdy dorastałaś i pisałaś, że po drodze też ktoś Ciebie "naprostował"
pokazany podział przychodów to dobra rzecz, ale też musiał ktoś Ciebie nauczyć, bo
  • Odpowiedz
Idąc tym krokiem rozumowania, ja jako facet mógłbym cię spytać, czemu nie chcesz młodszego, niższego, drobniejszego od ciebie mężczyzny, który woła cie jak nie może otworzyć słoika ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmieszne? A tak się poczułem czytając twój wywód.


@Majkel2008: świetnie ujęte.
  • Odpowiedz
W komentarzach mężczyźni pisali tej kobiecie, że boją się jej, pewnie jest samotna i nieszczęśliwa. Ona mówiła w swoim filmie o tym że jest świeżo po rozstaniu, bo jej facetowi przeszkadzało to że lepiej zarabia i jest dobrze wyształcona.


@xena_x: Tak samo jak facetom przeszkadza kiedy kobieta jest wyższa od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie sama robiła z tego przytyki, a potem się zdziwiła jak typ się zawinął.

Oprócz tego pewnie oczekuje że jej facet będzie na podobnym poziomie co ona finansowym, nie koniecznie że więcej zarabiać będzie ale też nie za daleko odstający. A taki typ faceta nie potrzebuje kobiety
  • Odpowiedz
@lexico no te zachowania co opisujesz to ja znam ale tylko od kobiet z bogatych domów gdzie tata na wszystko zarabiał i wszystko załatwiał, a później przekazywał córkę do bogatego chłopa. U kobiet wychowanych w biedzie czy z normalnych domów takie zachowania to raczej były rzadkością. Znam z podstawówki tylko dziewczynę z wielodzietnego domu która wyrwała się z domu poprzez wyciąganie pieniędzy od mężczyzn
  • Odpowiedz
@xena_x @JerzyPanJezyk
Ahaahha. Macie pojęcie o męskich wyborach jak świnia o astronomii. W życiu nie zwiazalbym się z typiara w wieku 30+ jeżeli nie byłaby sporo młodsza ode mnie - i co do zasady wydaje się ona dość uniwersalna. Facet szuka partnerki, a nie sponsorki - to nie działa jak w kobiecym przypadku. Kobieta młodsza jest bardziej otwarta na nowe rzeczy, ma więcej energii i chęci do życia. Sprawdza się
  • Odpowiedz
@OGOGOOO mam męża programistę, który szukał programistek na portalu randkowym bo nie chciał mieć utrzymanki tylko równoprawną partnerkę. Jak wcześniej spotykałam się z mężczyznami z innych branż to raczej był problem by kogoś poznać a jak poznałam to po niedługim czasie mój zawód i zarobki były problemem, bo fakt ze nie chce prezentów i nie chce by za wszystko płacili jakby ich kastrowało. Jakby cała ich męskość spoczywała na tym by
  • Odpowiedz
@xena_x: ale to podaj ten konkretny kanał co oglądasz, to będziemy mogli zweryfikować czy ta kobieta faktycznie jest taka jak ją opisujesz - czy masz awersję do młodych lasek i teraz zakrzywiasz rzeczywistość i sama projektujesz jakąś dychotomie ładne a głupiutkie vs ładna i mądra

a prawda jest jest i prosta:

1) większość lasek które zwłaszcza w koro doszły do jakiegoś wyższego szczebelka PRZEJAWIAJĄ CECHY MĘSKIE - muszą takie być, żeby tam przetrwać, muszą być wyszczekane, wygadane, mało ugodowe, muszą walczyć z tymi rekinami o
  • Odpowiedz
Mezczyzni lubia starszyc kobiety żeby zachodziły w ciążę w jak najmłodszym wieku


@xena_x: co za bzdury. Mężczyźni zwyczajnie są świadomi faktu, że wraz z wiekiem nie tylko ciężej o potomka ale i szansa że dziecko będzie miało ciężkie wady rośnie.
dire - > Mezczyzni lubia starszyc kobiety żeby zachodziły w ciążę w jak najmłodszym w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz