Wpis z mikrobloga

Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacji, prowadzi kanał na yt o tym że rzuciła korporację i nie pracuje, nie musi bo zarobiła tyle że ma wszystko, a gdyby chciała wrócić to przyjęliby ją z pocałowaniem ręki. Jest bogata, zadbana, z charakteru nie jest stereotypową korpo bitch, wydaje mi się że ma dystans do siebie, potrafi się z siebie śmiać, mówi bardziej z sensem niż te 20-letnie Juleczki z tiktoka które czekają na to żeby facet zabrał ją na randkę i w podróże dookoła świata, przy czym same nic nie osiągnęły oprócz posiadania 100k followersów na Ig.
.

Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą? Taka kobieta na pozór wydaje się mieć sukowaty charakter, ale to tylko pozory, bo skoro te kobiety pełnią funkcję na wysokich stanowiskach to muszą mieć doskonale EQ i ponadprzeciętną kulturę.
Są super zadbane, mimo że taka kobieta ma swoje lata jest ubrana z klasą, nie ma ust nabotoskowanych, nie maluje się jak karyna, nie ma tandetnych szponów. Wyglądają schludnie i z klasą ale jednocześnie kobieco.

Z drugiej strony są 20-letnie Juleczki, ubrane wurganie w obcisłe bluzki przez które prześwitują im c--e, mocny makijaż. Kosmiczne ego zbudowane na zapchanej skrzynce w wiadomościach od spermarzy. Zero osiągnięć, sztampowe zainteresowania moda, makijaż, instagram, dąży do bycia influencerką. Szuka faceta bogatego modela, który będzie spełniał jej zachcianki, a ona bedzie wygladac. Dużo znam takich związków, że facet ma swoją firmę, a kobieta nic, w życiu nie osiągnęła, nie jest wykształcona, wyróżnia się urodą.

W komentarzach mężczyźni pisali tej kobiecie, że boją się jej, pewnie jest samotna i nieszczęśliwa. Ona mówiła w swoim filmie o tym że jest świeżo po rozstaniu, bo jej facetowi przeszkadzało to że lepiej zarabia i jest dobrze wyształcona.

O co chodzi z tym że mężczyźni nie lubią kobiet na wysokich stanowiskach w korporacjach, ale ubóstwiają 20-letnie siksy z papką zamiast mózgu?
Zrozumiałabym taki trend wśród mariuszów po zawodówkach, patusach chlejących piwsko, ale wszyscy mężczyźni niezależnie czy facet zarabia minimalną, czy jest milionerem dla nich najpszym typem kobiety jest taka instagramowa Juleczka, beztroska pustaczka.

Z charakteru te postawione kobiety są dużo lepsze od siks. Dojrzałe, nie sa glupie jak juleczki, ale rowniez nie maja kija w dupie, potrafia miec dystans do siebie. Pieniadze maja, nie szukaja w facecie bankomatu. Moze mężczyźni lubia jak kobieta wyciska z nich pieniądze, jest ksiezniczkowata, głupsza, nieporadna bo wtedy czują się mężczyznami?
Co jest w tym złego ze kobieta ma swoje pieniądze które zarobiła ciężka praca i wieloletnia edukacja? Dlaczego chłop woli wziąć sobie za żonę gołodupca, przygłupią lafiryndyę pustaczkę bez grosza?

#zwiazki #rozowepaski #tinder #pytanie #praca
xena_x - Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacj...

źródło: ea1bfc3f-c6be-40d0-8a90-b97d1617422a

Pobierz

Kogo wolałbyś?

  • Bogata dyrektorka w korporacji, 35 lat 44.4% (482)
  • Julia, studentka turystyki i rekreacji, 20 lat 55.6% (603)

Oddanych głosów: 1085

  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xena_x: ja od razu widzę 6 czerwonych flag.

Facet się nie boi, po prostu nie chce się sprzeczać o każde g---o.
I tak, pewnie będzie samotna.
  • Odpowiedz
@xena_x akurat na stanowiskach dyrektorskich czy kierowniczych jest duży procent osób z narcystycznym zaburzeniem osobowości więc ja bym się bała, ale jakby była zamożna bo robi coś innego (np. lekarka, programistka, kosmetyczka, inna dziedzina z tych lepiej płatnych) to się dziwię czemu faceci takich nie chcą.
  • Odpowiedz
  • 4
@lexico: facet woli tyrać od świtu do nocy na księżniczkę, niż związac się z kobieta z własnym dochodem, dzięki której stać byłoby go wspólnie z nią na wille z basenem, ale woli przygarnąć sobie gołodupca na ktorego będzie zasuwał i taki myśli że jest samcem alfa, ale jest w błędzie bo jest cukoldem który ma pasożyta którego dobrowolnie utrzymuje.
  • Odpowiedz
@xena_x: bo większość mężczyzn kieruje się tylko i wyłącznie gadzim mózgiem, który podpowiada zapładnianie młodych i ładnych, bo dzieci. Nie umieją też często ogarnąć, że młoda i ładna jest ładna, bo młoda, a jak już to dziecko się pojawi, to w większości inteligencja jest dziedziczona po matce, jak wybrali niziutką, to syn może być niski w luj i ogólnie wybierają baby, które stawiają im kutasa i mało tak naprawdę w
  • Odpowiedz
@piratestorm: współczesna medycyna czyni cuda, a między 20 a 35 jest jeszcze 15 lat. Pomijam to, że jako mężczyźni to coraz częściej my jesteśmy przyczyną braku ciąży. Plemniki z wiekiem też tracą na jakości itp. Więc nie wiem po co żyć w jakimś głupim przeświadczeniu, że stary chłop zawsze może, no nie, obecne czasy mocno psują mężczyzn i ich sprawność seksualną i układ hormonalny.

Wiemy też jak wygląda średnia długość
  • Odpowiedz
@xena_x faceci nie boją się kobiet. Po prostu taka nie jest atrakcyjna. Mnie pociągają kobiece, ciche kobiety a nie głośne, asertywne, stare baby z którymi muszę konkurować w domu jak z facetem. Czułbym się jak z ziomkiem z pracy a nie kobiecą kobieta. Zero atrakcyjności. Męscy faceci lubią kobiece kobiety - szok.
  • Odpowiedz
@xena_x Zapytam przewrotnie. Dlaczego silne i niezależne kobiety z pieniędzmi boją się związać z bezrobotnymi mężczyznami? Przecież już mają pieniądze. Dlaczego chcą zawsze wiązać się z kim conajmniej na ich poziomie finansowym?
  • Odpowiedz
  • 5
@piratestorm: wg ciebie lepiej wybrać geny kobiety głupiej, niezaradnej, ale urodziwej niż kobiety mądrej, zaradnej, pracowitej. Moja matka urodziła dwójkę dzieci po 40 i każde jest zdrowe. Mezczyzni lubia starszyc kobiety żeby zachodziły w ciążę w jak najmłodszym wieku
  • Odpowiedz
@piratestorm: nie, ale wierz mi, że starzejemy się jako ludzie znacznie wolniej niż w latach 90 dajmy na to. Rodzice mojego ojca pytają się, do której klasy chodzi jeszcze jego córa, bo siostra wygląda nadal na dzieciaka według nich, a dobija 30 ¯\(ツ)/¯

Pomijam fakt, że zespół downa jest łatwo wykrywalny w badaniach prenatalnych i każdy powinien mieć opcję pozbycia się takiej ciąży.
  • Odpowiedz
  • 5
@WhiskyRomeo: bo mężczyźni beż pieniędzy są najczęściej biedni umysłowo, rzadko się zdarza żeby facet który jest biedny miał otwarty umysł, miał wysoki poziom inteligencji emocjonalnej. Facet który obracał się w środowisku ćwierćinteligentów jest przesiąknięty seksitowskimi poglądami o kobietach. Taki facet jeśli bogata kobieta zechciałaby go traktowalby ją jak zabawkę i chwaliby się przed kolegami jaka wyrwal. Facet jeśli nic nie osiągnął w życiu z dużym prawdopodobieństwem ma zamkneity umysł, traktuje
  • Odpowiedz
wg ciebie lepiej wybrać geny kobiety głupiej, niezaradnej, ale urodziwej niż kobiety mądrej, zaradnej, pracowitej.


@xena_x: XD dużo większy wpływ na inteligencję ma środowisko w jakim wychowasz dziecko

Moja matka urodziła dwójkę dzieci po 40 i każde jest zdrowe.

no to niezłe badania na
  • Odpowiedz
nie, ale wierz mi, że starzejemy się jako ludzie znacznie wolniej niż w latach 90 dajmy na to. Rodzice mojego ojca pytają się, do której klasy chodzi jeszcze jego córa, bo siostra wygląda nadal na dzieciaka według nich, a dobija 30


@JerzyPanJezyk: ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tu masz 18 latka, upośledzenie produkcji hormonów wpływa na wolniejsze starzenie ot cała tajemnica
piratestorm - >nie, ale wierz mi, że starzejemy się jako ludzie znacznie wolniej niż ...
  • Odpowiedz