Wpis z mikrobloga

Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacji, prowadzi kanał na yt o tym że rzuciła korporację i nie pracuje, nie musi bo zarobiła tyle że ma wszystko, a gdyby chciała wrócić to przyjęliby ją z pocałowaniem ręki. Jest bogata, zadbana, z charakteru nie jest stereotypową korpo bitch, wydaje mi się że ma dystans do siebie, potrafi się z siebie śmiać, mówi bardziej z sensem niż te 20-letnie Juleczki z tiktoka które czekają na to żeby facet zabrał ją na randkę i w podróże dookoła świata, przy czym same nic nie osiągnęły oprócz posiadania 100k followersów na Ig.
.

Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą? Taka kobieta na pozór wydaje się mieć sukowaty charakter, ale to tylko pozory, bo skoro te kobiety pełnią funkcję na wysokich stanowiskach to muszą mieć doskonale EQ i ponadprzeciętną kulturę.
Są super zadbane, mimo że taka kobieta ma swoje lata jest ubrana z klasą, nie ma ust nabotoskowanych, nie maluje się jak karyna, nie ma tandetnych szponów. Wyglądają schludnie i z klasą ale jednocześnie kobieco.

Z drugiej strony są 20-letnie Juleczki, ubrane wurganie w obcisłe bluzki przez które prześwitują im cyce, mocny makijaż. Kosmiczne ego zbudowane na zapchanej skrzynce w wiadomościach od spermarzy. Zero osiągnięć, sztampowe zainteresowania moda, makijaż, instagram, dąży do bycia influencerką. Szuka faceta bogatego modela, który będzie spełniał jej zachcianki, a ona bedzie wygladac. Dużo znam takich związków, że facet ma swoją firmę, a kobieta nic, w życiu nie osiągnęła, nie jest wykształcona, wyróżnia się urodą.

W komentarzach mężczyźni pisali tej kobiecie, że boją się jej, pewnie jest samotna i nieszczęśliwa. Ona mówiła w swoim filmie o tym że jest świeżo po rozstaniu, bo jej facetowi przeszkadzało to że lepiej zarabia i jest dobrze wyształcona.

O co chodzi z tym że mężczyźni nie lubią kobiet na wysokich stanowiskach w korporacjach, ale ubóstwiają 20-letnie siksy z papką zamiast mózgu?
Zrozumiałabym taki trend wśród mariuszów po zawodówkach, patusach chlejących piwsko, ale wszyscy mężczyźni niezależnie czy facet zarabia minimalną, czy jest milionerem dla nich najpszym typem kobiety jest taka instagramowa Juleczka, beztroska pustaczka.

Z charakteru te postawione kobiety są dużo lepsze od siks. Dojrzałe, nie sa glupie jak juleczki, ale rowniez nie maja kija w dupie, potrafia miec dystans do siebie. Pieniadze maja, nie szukaja w facecie bankomatu. Moze mężczyźni lubia jak kobieta wyciska z nich pieniądze, jest ksiezniczkowata, głupsza, nieporadna bo wtedy czują się mężczyznami?
Co jest w tym złego ze kobieta ma swoje pieniądze które zarobiła ciężka praca i wieloletnia edukacja? Dlaczego chłop woli wziąć sobie za żonę gołodupca, przygłupią lafiryndyę pustaczkę bez grosza?

#zwiazki #rozowepaski #tinder #pytanie #praca
xena_x - Oglądałam kanał kobiety ok. 35 lat, ma doktorat, byla dyrektorką w korporacj...

źródło: ea1bfc3f-c6be-40d0-8a90-b97d1617422a

Pobierz

Kogo wolałbyś?

  • Bogata dyrektorka w korporacji, 35 lat 44.4% (481)
  • Julia, studentka turystyki i rekreacji, 20 lat 55.6% (602)

Oddanych głosów: 1083

  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Linnior88: Nakręciłaś się z jakiegos powodu, być może po prostu takie są Twoje doświadczenia, miałaś złą szefową, nie poznałaś żadnej bogatej normalnej baby i zyjesz w swojej bańce.

Ale nie pisz mi o łagodnieniu z wiekiem bo jesteś ostatnia osobą żeńską na wykopie którą bym podejrzewała o to ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze masz swoje zdanie, wdajesz się ochoczo w dyskusje, bronisz swoich tez jak rasowy
  • Odpowiedz
@arinkao

@Linnior88: Nakręciłaś się z jakiegos powodu, być może po prostu takie są Twoje doświadczenia, miałaś złą szefową, nie poznałaś żadnej bogatej normalnej baby i zyjesz w swojej bańce.


Ale nie pisz mi o łagodnieniu z wiekiem bo jesteś ostatnia osobą żeńską na wykopie którą bym podejrzewała o to ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zawsze masz swoje zdanie, wdajesz się ochoczo w dyskusje, bronisz swoich tez jak rasowy
  • Odpowiedz
@arinkao i trochę zaczęłaś popadać w skrajności w skrajnośc , nie trzeba żyć na garnuszku faceta ale jednocześnie można bardziej zwracać uwagę na rodzinę i bliskich niż "wielką karierę "
Ja sobie radzę w życiu chyba ok jestem sama pracuje , ale #!$%@? mnie umniejszanie innym kobietom które np chcą zostać w domu wychować sobie dzieci jako tym mało ambitnym , serio nie trzeba się dowartościowywać #!$%@? innym
Gadanie JO TO
  • Odpowiedz
@arinkao i serio uwierz dla bliskich i znajomych naprawdę jestem mała szara mysią a bycie twarda baba to otoczka, która mam do życia codziennego i pracy , dlatego że niestety wrażliwych kobiet się nie szanuje więc trzeba trochę poudawac kogoś kim się nie jest
  • Odpowiedz
najczęściej musiały wcześnie zacząć ma siebie zarabiać i sobie radzić


@Linnior88: d dlatego tutaj płaczesz, że żaden beciak ciebie nie chce utrzymywać (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Linnior88: No czyli miałam rację, Twoje doświadczenia sa takie a nie inne, każdy, ja też posiadamy jakieś opinie w oparciu o własne realne doświadczenia.
Tylko jeśli większość zacznie przyjmować je jako własne i pewnik to tworzą się stereotypy. Stereotypy, tak jak na wykopie odnośnie kobiet robią ludziom tylko krzywdę, czasami jest jednak w nich wiele racji tylko tutaj, jak doskonale wiesz racja jest zawsze po stronie gości.
Na pewno przez całe życie trochę się nauczyłaś, lubisz coś robić i teraz wyobraź sobie że twoja firma prosperuje, zarabiasz kase, cieszysz się z tego.
Czy to czyni Cie nagle suką? Czy spełnianie się zawodowo jest niekobiece? No proszę Cie.
Generalnie ludziom bogatym bije bardziej, wiele osób jest tak prymitywnych i płytkich że rządzi nimi tylko fałszywa duma i pieniądz ale to nie znaczy że wyjściem jest unikać jakiś konkretnych ludzi bo sie ich
  • Odpowiedz
@arinkao nie wiem dlaczego wypowiadasz się z taką nienawiścią o dziewczynie brata ale nie jest to napewno normalne , miłość nie sługa znam wiele par gdzie bardzo bardzo bogaty typ sobie wziął biedna laske i żyją normalnie i są zadowoleni , bzdura jest mówienie że takie związki nie mają racji bytu , mi to kolega z Warszawy opowiadał , tą historię gdzie właściciel bardzo dużej firmy wziął ślub z prostytutka z
  • Odpowiedz
@lexico

>najczęściej musiały wcześnie zacząć ma siebie zarabiać i sobie radzić


@Linnior88: d dlatego tutaj płaczesz, że żaden beciak ciebie nie chce utrzymywać (ʘʘ)

Widać że tobie to już się naprawdę te styki popalily akurat o wiele rzeczy płakałam na wykopie ale nigdy o to , idź do psychiatry xD
  • Odpowiedz
@arinkao jedno jest pewne ja jestem stara panna mogę sobie gdybać dlaczego czasem jest tak a czasami tak , ja natomiast jestem daleka od tego żeby sobie odmawiać miłosci bo ktoś coś powie o ile jakiś stary dziad nie bierze ślubu z dzieckiem to niech szukają nawet azjatek ukrianek filipinek , ja nie jestem zawistna ani nie jestem rasistką , jeśli ktoś będzie szczęśliwy z dziewczyną z 3 świata która nie
  • Odpowiedz
@Linnior88: A kolega mojego znajomego miał żonę ukrainke i postanowił zakończyć swoje życie tak mu dała popalić, wcześniej był z szefową działu produkcyjnego ale ona jak poznał ta ukrainke już go wiecej nie chciała widzieć wiec się do reszty załamał. Panie świeć nad jego duszą.
  • Odpowiedz
@arinkao

@Linnior88: A kolega mojego znajomego miał żonę ukrainke i postanowił zakończyć swoje życie tak mu dała popalić, wcześniej był z szefową działu produkcyjnego ale ona jak poznał ta ukrainke już go wiecej nie chciała widzieć wiec się do reszty załamał. Panie świeć nad jego duszą.

Bywają i takie nie mówię że nie , ale i polke bez serca znajdziesz która umie kogoś wykończyć , to nie jest zależne
  • Odpowiedz
Niezależna kobieta także w razie W jest w stanie utrzymać sama rodzinę


@arinkao: widziałem taką sytuację.
Facetowi się noga podwinęła.
Żona wyjechała do Niemiec i już nie wróciła.
  • Odpowiedz
@arinkao No i jeszcze dodam że ty się wydajesz spoko akurat , ale wierz mi że na wykopie patusiarami są głownie starsze laski , bo nie zdarzyło mi się żeby próbowała mi dokopać czy obrazić jakąś 20 paro latka , zazwyczaj wszelkie obelgi czy próby obrażania szły od lasek po 30 tce , ta ich "siła i pewność siebie " to często zwykle chamstwo i brak kultury osobistej , kiedy bym
  • Odpowiedz
nie zdarzyło mi się żeby próbowała mi dokopać czy obrazić jakąś 20 paro latka , zazwyczaj wszelkie obelgi czy próby obrażania szły od lasek po 30 tce


@Linnior88: bo młode się po prostu z ciebie śmieją i modlą się, by nie skończy jak ty
  • Odpowiedz
Dlaczego mężczyźni boją się kobiet z karierą?


@xena_x: nie boją się, tylko brzydzą. Sugerowanie, że się boją to takie dorabianie dyskredytującej aury.

Taka kobieta na pozór wydaje się mieć sukowaty charakter, ale to tylko pozory, bo skoro te kobiety pełnią funkcję na wysokich stanowiskach to muszą mieć doskonale EQ i ponadprzeciętną
  • Odpowiedz