Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem starego znajomego ze szkoly. Gość 29 lat, ogarniety, dobra praca, tam gadka szmatka, temat zszedł na nasze różowe. Pokazuje mi swoją, atrakcyjna kobieta i ja się pytam ile ma lat, a ten, że 21 xD. Niby nic, ale chłop nornalnie jest z nią jak miała 17 lat i sam się jeszcze mi tym chwalił

Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie p-------a. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał.

Wyobrażacie być w takim związku? Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD

Ja sam mam młodszą o 4 lata partnerkę, ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury

Szanujcie się niebiescy i różowe

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus: Niemal wszyscy się z tobą nie zgadzają i się z ciebie śmieją... odpuść chłopaku bo się tylko pogrążasz.

Zesrałeś się i trudno. Nie masz racji, więc po prostu odpuść.
  • Odpowiedz
@technojezus: ja mam różową młodszą o 11 lat, sam mam 33 ona 22 i #!$%@? komu do tego, jestem z nią już 3 lata czyli w sumie miała 19 lat jak ją poznałem. Zazdrościcie czy o co chodzi w tych ostatnich wpisach na ten temat? Nikt nikogo nie sponsoruje, jakbym miał kogoś sponsorować to bym sobie chodził na eskortki - zakładam, że wyszłoby taniej. Jak dziewczyny w liceum biegały z
  • Odpowiedz
@technojezus: a co Cię tak boli czyjeś życie, chciałbyś być na jego miejscu, czy może na miejscu jego dziewczyny? :D
Gość ma dziewczynę, która jemu odpowiada i co Ci do tego? Może on woli młodsze, ona woli starszych (czyli standardowo) i są szczęśliwi, a Ty się zesrałeś, że ktoś jest w związku z młodszą dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@technojezus xD ale fikoł xD poznałem różowa jak miała 17, sam miałem 24. Teraz po 5 latach i 3 latach mieszkania (razem z kotem xD) zmieniliśmy miasto, pracę kilka razy, ona kończy studia, ja nadal pracuje w zawodzie, zmieniliśmy samochód, kupiłem motocykl. No wiesz, wtedy miała 17 i tematem była kartkówka, a dziś co na obiad. Moja ma teraz 22, studiuje, pracuje, od 18 r.z jest samodzielna bo wyprowadziła się od
  • Odpowiedz
@technojezus: brzydzę się przemocą, ale za nazywanie pedofilem faceta, który jest w normalnym związku powinieneś dostać w gębę. P-------a to powazne zaburzenie, a takie piẹrd0lenie to jest plucie w twarz ofiarom p-------w.
  • Odpowiedz
bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD


@technojezus: Jeśli rzeczywiście myślisz, że to jedyne problemy licealistów to najprawdopodobniej jesteś najbardziej niedojrzałą osoba w tej historii.
  • Odpowiedz
Musi tam dojść jeszcze do manipulacji, wykorzystywania niewiedzy czy niedojrzałości.


@Wink: no a jak ma nie dojsc xD rozmawiales ostatnio z jakims 17-latkiem?
  • Odpowiedz