Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem starego znajomego ze szkoly. Gość 29 lat, ogarniety, dobra praca, tam gadka szmatka, temat zszedł na nasze różowe. Pokazuje mi swoją, atrakcyjna kobieta i ja się pytam ile ma lat, a ten, że 21 xD. Niby nic, ale chłop nornalnie jest z nią jak miała 17 lat i sam się jeszcze mi tym chwalił

Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie p-------a. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał.

Wyobrażacie być w takim związku? Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD

Ja sam mam młodszą o 4 lata partnerkę, ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury

Szanujcie się niebiescy i różowe

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboDynamo: Czyli na odwrót. xD Z ciebie taki przegryw jak z koziej d--y trąba. Kiedy ktoś zwala przegryw na ojca, matkę, albo jeszcze lepiej - na jakiś kościółek - to już wiem, że kołpuje, albo guzik z niego, a nie przegryw. Szukaj sobie baby 1-2/10, ale innym takich rad nie dawaj.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Sytuacja, gdzie ktoś jest dla kogoś ZA ŁADNY nie może mieć miejsca. Każdy, czy to 1/10 czy 10/10 ma identyczne poczucie estetyki na podstawowym poziomie. Sprawa komplikuje się, kiedy ktoś z wyglądu jest 1-3/10, bo takiemu nigdy nie powiem, żeby szukał sobie na swoim poziomie. To byłaby oznaka co najmniej braku taktu.
  • Odpowiedz
  • 0
kto nie był z 10 lat młodszą nie jest przygotowany do bycia ojcem xd

A tak poważnie to ty szurnięty jesteś


@SHOGOKI: czyżby kolejny, który w wieku 25+ lat uganiał się za nastolatkami z liceum?
  • Odpowiedz
  • 0
a z drugiej strony, jeśli taki chłop stary pójdzie sobie na studia i tam będzie miał takie kartkówki to wtedy wg Ciebie może być w związku z licealistka? Jak to działa?


@SmugglerFan: może być, nikomu nic nie zabraniam, tylko to będzie wyglądało dziwnie, że dorosły chłop ugania się za licealistkami.

Inaczej, masz córkę i ci w wieku 17 lat przyprowadza swojego ,,chłopaka'' jakiegoś 25-29 letniego faceta. Cieszyłbyś się?
  • Odpowiedz
  • 0
ja w wieku 30 prawadzałem się z dwudziestolatkami.

Bo to k---a normalne.


@SHOGOKI: normalne osoby w wieku 30 lat to już są po śłubie, a częśc ma dodatkowo dzieci, a nie chodzi z lciealistkami
  • Odpowiedz
Inaczej, masz córkę i ci w wieku 17 lat przyprowadza swojego ,,chłopaka'' jakiegoś 25-29 letniego faceta. Cieszyłbyś się?


@technojezus: tak, wolalbym zeby miala doroslego chlopa a nie cringe bambika fortnajtniaka
  • Odpowiedz