Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem starego znajomego ze szkoly. Gość 29 lat, ogarniety, dobra praca, tam gadka szmatka, temat zszedł na nasze różowe. Pokazuje mi swoją, atrakcyjna kobieta i ja się pytam ile ma lat, a ten, że 21 xD. Niby nic, ale chłop nornalnie jest z nią jak miała 17 lat i sam się jeszcze mi tym chwalił

Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie pedofilia. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał.

Wyobrażacie być w takim związku? Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD

Ja sam mam młodszą o 4 lata partnerkę, ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury

Szanujcie się niebiescy i różowe

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 259
  • Odpowiedz
@technojezus: Di Caprio podchodzi pod 50tke albo już ma a jego dziewczyny co chwilę 18 lat mają, bo kobiety to tak do 26 roku życia można coś ogarnąć i jeszcze wtedy są atrakcyjne.
  • Odpowiedz
@technojezus: po pierwsze przeczytaj sobie definicję pedofilii. Po drugie niezły z ciebie boomer, bo twoja PRACA jest poważna, a problem kartkówki nie jest. Tak się składa, że jest i każdy wiek ma swoje poważne problemy. Równie dobrze ktoś mając lat np. 75 i jest na łożu śmierci może śmiać się z twoich poważnych problemów w pracy. Radzę czasem trochę ruszyć głową chociaż w sumie po #!$%@? ja odpowiadam na ten low
  • Odpowiedz
Wyobrażacie być w takim związku?


@technojezus: tak, 7 lat różnicy i w tym roku pyknie okrągła 10 rocznica, u moich rodziców 10 lat różnicy i jak patrzę na wujków i ciotki to spora różnica wieku jest regułą. Dla mnie rówieśniczki były już za bardzo przeorane przez życie i przez to zgorzkniałe, traktowały związek jak tabelki w Excelu.
  • Odpowiedz
wy sobie zdajecie sprawę że jak on miał 18 lat to ona miała 9 xD


@silent_unknown: A wiesz, że jak on miał komunię to ona się nawet jeszcze nie urodziła?

Jprd!! jaka faza!!
  • Odpowiedz
  • 1
Ja tam mam 34 lata a wyrwałem 19sto latkę i jest zajebiscie:)

Jak są szczęśliwi że sobą to #!$%@? ci do tego, zajmij się swoim życiem.


@wiechu90: Pytanie jak wyżej. Sponsorujesz ją? Jak wyglądają wasze wspólne wczasy, czy wypady gdzieś? Ty ciągle płacisz za wszystko?
  • Odpowiedz