Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem starego znajomego ze szkoly. Gość 29 lat, ogarniety, dobra praca, tam gadka szmatka, temat zszedł na nasze różowe. Pokazuje mi swoją, atrakcyjna kobieta i ja się pytam ile ma lat, a ten, że 21 xD. Niby nic, ale chłop nornalnie jest z nią jak miała 17 lat i sam się jeszcze mi tym chwalił

Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie p-------a. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał.

Wyobrażacie być w takim związku? Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD

Ja sam mam młodszą o 4 lata partnerkę, ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury

Szanujcie się niebiescy i różowe

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD


@technojezus: no i zajebiście. Im mniejsze problemy tym lepiej. Zamiast rozwiązywać problemy, można zabrać młodą dupę na wakacje i cieszyć się z nią życiem xd
  • Odpowiedz
ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury


@technojezus: i oczywiście nikt inny w tym czasie twojej panny w liceum ani na studiach nie bolcował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twoja panna czekała z tym aż dorośnie, pójdzie do pracy i skończy magisterkę, bo wcześniej również uważała, że była na to za młoda i że to p-------a,
Bananek2 - > ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magis...

źródło: IMG_3753

Pobierz
  • Odpowiedz
@technojezus: Totalnie basic akcja. Dla faceta to same plusy, bo ma kobietę bez nieudanych związków, żadnych dziwnych relacji i prawdopodobnie przeżyła z nim pierwszy raz, więc to tez zwiększa wieź emocjonalna.
Kobiety chca kolesia, który ogarnia w zyciu, ma jakieś doświadczenie i można na nim polegac, a z wiekiem ogarnięci faceci to zdobywają..
Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale to jest normalna sytuacja. Win win dla obu stron
  • Odpowiedz
@technojezus: to nie jest p-------a. I to nie twoje zycie. To, że ty sibie czegos nie wyobrazasz nie znaczy, że inni mają nie podejmować takich decyzji. Ludzie sa rozni, nie dokladnie tacy jak ty.
  • Odpowiedz
@technojezus: OP jest kwintesencją s----------a tego portalu. Co cie to boli człowieku, przecież to dorośli ludzie sie spotykają. Tu serio widać jakby zazdrość przez ciebei przemawiała, no bo k---a rozumiem 20-30 lat róznicy, ale nie 8? Moi rodzice mają z 10-12 lat różnicy i to normalne, a mówimy o czasach PRL. Ogólnie słab zarzutka.
  • Odpowiedz
  • 1
Tylko że jak masz takie wymagania to muszę cię zmartwić, ale sponsorować będziesz musiał 99,9% kobiet, bo to są chore koszty.


@2-aminopirydyna: zawsze z różową składamy się po połowę na jakis wypad. Wyjątkami są jakieś wyjazdu z okazji prezentu itp
  • Odpowiedz
@technojezus: Tak, to jest normalne, a ty nie znasz pojęcia pedofilii. Dziewczyny często lubią starszych, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Rozumiem jakby koleś miał 40-50 lat i się brał za licealistkę, ale tutaj jest młody facet. Taki np. 18-latek dla takiej laski to mentalne dziecko, niektóre dziewczyny bardzo szybko dorastają i poważnieją, często ich rówieśnicy są dla nich nieatrakcyjni. To normalne zjawisko. Po prostu powiedz swojej żonce, żeby zaczęła
  • Odpowiedz
dosłownie p-------a


@technojezus: 17 lat wyrośnięta panna obecnie pedofila dawniej matka 3 dzieci ;P przez wieku w wielu kulturach 12 latki stawały się żonami, jeszcze w latach 20. XX wieku Traktatów Laterańskich, na mocy właśnie których Watykan przyjął za obowiązujący włoski kodeks karny z tym wiekiem 12 lat hehe a, w Polsce 2024 to dosłownie p-------a

ja ci powiem więcej, są ludzie co mają 18 lat i mają w głowie
  • Odpowiedz
@silent_unknown: Zdajesz sobie sprawę, że jak on będzie miał 458 lat to ona będzie miała 449?

@technojezus Żadna p-------a, po prostu nie znasz tego słowa. A kartkówki są z historii są nie mniej ważne niż twoja poważna praca bo jak tych kartkówek nie zdasz to powtarzasz rok więc masa czasu zmarnowana.

Przy okazji można przypomnieć, że we Francji nieco ponad 40 lat temu naukowcy, filozofowie, psychologowie i psychiatrzy podpisywali
  • Odpowiedz