Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem starego znajomego ze szkoly. Gość 29 lat, ogarniety, dobra praca, tam gadka szmatka, temat zszedł na nasze różowe. Pokazuje mi swoją, atrakcyjna kobieta i ja się pytam ile ma lat, a ten, że 21 xD. Niby nic, ale chłop nornalnie jest z nią jak miała 17 lat i sam się jeszcze mi tym chwalił

Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie pedofilia. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał.

Wyobrażacie być w takim związku? Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD

Ja sam mam młodszą o 4 lata partnerkę, ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury

Szanujcie się niebiescy i różowe

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 259
  • Odpowiedz
  • 1237
wy sobie zdajecie sprawę że jak on miał 18 lat to ona miała 9


@silent_unknown: Tak. Ale przecież wtedy razem nie byli xD

Jeśli chcesz pisać o groomingu, to musisz wiedzieć że nie wystepuje on w każdym związku osoby teoretycznie dorosłej z nastolatkiem. Musi tam dojść jeszcze do manipulacji, wykorzystywania niewiedzy czy niedojrzałości.
  • Odpowiedz
@silent_unknown: na wykopie, jak nie #!$%@? jakiegos mema, albo nie wyjedziesz z gwiazdkami, to nawet jakby ironia ludzi po dupie kopala na ulicy, to by jej nie rozpoznali.
Samo xD juz nie wystarcza, a efekty sa powyzej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz