Wpis z mikrobloga

Byłem w weekend w Warszawie. To jaka jest tam inflacja na rynku matrymonialnym to kosmos. Gdzie nie spojrzysz masa chadów, oskarków, high tier normików, wszyscy zlooksmaksowani, po siłce, dobry fryz, stylówa. Jeszcze dekadę temu jak miałeś fit ciało albo umiałeś się fajnie ubrać, to już Cię to wyróżniało z tłumu szaraków. Teraz ten tłum szaraków jest wysportowany, modnie ubrany i uczesany. Rzeczy, które kiedyś dawały boost atrakcyjności - np. proste, białe zęby - teraz są warunkiem koniecznym bez którego od razu odpadasz w przedbiegach. Mirasy z powiatowych odkrywają co to barber albo krem pod oczy, a cała warszawka już żyje na zupełnie innej planecie i oddala się z coraz większą prędkością. #blackpill #redpill #looksmaxing #tinder #badoo
  • 85
  • Odpowiedz
@niewiempoco: ale czy ja napisałem co kolwiek o tym że ma o siebie nie dbać? Nie chłop bardziej niż o tym co robił przejmował się tym jak inni wyglądają. I u mnie nigdy nie było problemu ani z kobietami ani z wyglądem mordo
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Tak, każdy potrafi świetnie dobrać pod siebie ciuchy (zwłaszcza przez internet i jak nie masz wymiarów które podpadają pod unisex), ma odpowiednio układające się włosy oraz każdego stary uprawia sport. W każdym domu tak jest.

@janburner Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław - wszędzie taki sam procent dobrze i gorzej wyglądających ludzi. W Warszawie nawet gorzej bo tam każdy lgnie i się małe multi culti robi. Przeciętnie wyglądający ludzie. Chyba, że dane
  • Odpowiedz
brzmisz srogo homoseksualnie


@owsikalfred: Chłop sie umył, zaczesał włos i psiknał parfumem, zalozyl wyprasowane ubranie. Przegryw zwyzywał go od pedałów xD

A potem dziwic sie, ze polscy faceci za granica maja taka opinie jaka maja, a nawet ich wlasna polka woli alvaro.
  • Odpowiedz
@janburner: To teraz sobie wyobraź że ja w tej Warszawie mogę przy odrobinie wysiłku poderwać kobietę 9/10, a nie jestem żadnym chadem, oskarkiem czy co tam sobie w Waszej człekokształtnej mowie wymyślacie XD
@5KYN3T Im się to skaluje z głupotą.
  • Odpowiedz
  • 1
@Flypho pierwsze lepsze badanie jakie zobaczyłem pokazuja to:
64% dorosłych Polaków jest aktywnych fizycznie. Co trzeci Polak nie podejmuje aktywności fizycznej nawet raz w miesiącu. Wskaźnik aktywności fizycznej Polaków – wskaźnik oparty o liczbę osób, które są aktywne fizycznie co najmniej raz w miesiącu. Multisport index
Wiec te twoje 8% pewnie w drugą stronę uderza xd
  • Odpowiedz
a nie jestem żadnym chadem, oskarkiem


@zonecom: Jesteś. Jesli moze poderwac laske 9/10 tzn. ze masz cos co Cie pod te definicje klasyfikuje i nie ma w tym akurat nic zlego.
  • Odpowiedz