Wpis z mikrobloga

Byłem w weekend w Warszawie. To jaka jest tam inflacja na rynku matrymonialnym to kosmos. Gdzie nie spojrzysz masa chadów, oskarków, high tier normików, wszyscy zlooksmaksowani, po siłce, dobry fryz, stylówa. Jeszcze dekadę temu jak miałeś fit ciało albo umiałeś się fajnie ubrać, to już Cię to wyróżniało z tłumu szaraków. Teraz ten tłum szaraków jest wysportowany, modnie ubrany i uczesany. Rzeczy, które kiedyś dawały boost atrakcyjności - np. proste, białe zęby - teraz są warunkiem koniecznym bez którego od razu odpadasz w przedbiegach. Mirasy z powiatowych odkrywają co to barber albo krem pod oczy, a cała warszawka już żyje na zupełnie innej planecie i oddala się z coraz większą prędkością. #blackpill #redpill #looksmaxing #tinder #badoo
  • 85
  • Odpowiedz
cała warszawka już żyje na zupełnie innej planecie i oddala się z coraz większą prędkością.


@janburner: nic nowego, to zawsze był synonim odklejki i srania wyżęj niż się dupę ma
  • Odpowiedz
@janburner: Szukaj plusów. Teraz przegrywy bedą na wymarciu, wiec samice, które będą miały coś nie tak z głową będą się zabijać o tych kilku przegrywów, którzy pozostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janburner: stary, masz zle podejscie do sprawy. Ty patrzysz na nich i juz widzisz konkurencje z ktora muszisz stoczyc boj o samice. Kiedys ogladalem National Geographic, były trzy samce jeleni i samica. Dwa wysportowane jelenie napiepszaly sie o samice, walka na smierc i zycie , a w miedzy czasie łania skubała trawke a od tyłu posuwał ja ten najsłabszy. Skup sie na łaniach a nie na konkurencji ;)
  • Odpowiedz
@apeee: gdzie i jak tę nadpodaż facetek zauważyłeś? Akurat staram się nie rozglądać i nie nakręcać za mocno, ale wydaje mi się, że jak się jest koneserem to ciężko zobaczyć atrakcyjny egzemplarz, choć masa małolatek łazi porozbieranych xD
  • Odpowiedz
@skud: “ Na 100 mężczyzn przypada 117 kobiet”. To są oficjalne dane i to jest o wiele korzystniejszy wynik dla facetów niż w przeciętnym mieście w Polsce nie wspominając o wsiach gdzie baby możesz szukać ze świecą.
  • Odpowiedz