Wpis z mikrobloga

Byłem w weekend w Warszawie. To jaka jest tam inflacja na rynku matrymonialnym to kosmos. Gdzie nie spojrzysz masa chadów, oskarków, high tier normików, wszyscy zlooksmaksowani, po siłce, dobry fryz, stylówa. Jeszcze dekadę temu jak miałeś fit ciało albo umiałeś się fajnie ubrać, to już Cię to wyróżniało z tłumu szaraków. Teraz ten tłum szaraków jest wysportowany, modnie ubrany i uczesany. Rzeczy, które kiedyś dawały boost atrakcyjności - np. proste, białe zęby - teraz są warunkiem koniecznym bez którego od razu odpadasz w przedbiegach. Mirasy z powiatowych odkrywają co to barber albo krem pod oczy, a cała warszawka już żyje na zupełnie innej planecie i oddala się z coraz większą prędkością. #blackpill #redpill #looksmaxing #tinder #badoo
  • 85
  • Odpowiedz
@janburner: haha ciekawe zjawisko tutaj nastąpiło że najwięcej plusów mają komentarze @MistrzPatelnii i @owsikalfred

w sensie takim, że moim zdaniem obserwacja OP'a jest prawdziwa i potwierdzi to każdy kto jest 30+

nawet nie trzeba do Wwa jechać, tylko w większym mieście się rozejrzeć po galerii handlowej gdzie stoją grupki młodych osób

jeśli chodzi o kobiety i sam ich wygląd to na moje jest mniej więcej tak jak było te 10/15 lat
Dietetyq - @janburner: haha ciekawe zjawisko tutaj nastąpiło że najwięcej plusów mają...

źródło: f_1860

Pobierz
  • Odpowiedz
@janburner: to ja się zawsze patrzę na te zagony młodych, zadbanych dziewczyn w dużych miastach i się nie dziwię statom że duża część uciekła do miast z mniejszch miejscowości, ale widać ty wolisz chyba facetów, każdy lubi co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bananek2 zakładasz, że gigaoskariat i hipergamiczne bestie spotykają się w celach prokreacji. To wielki błąd, chadziska i julczyska myślą tylko o hedonistycznej przyjemności życia, bez posiadania uberkinder.
  • Odpowiedz
Jeszcze dekadę temu jak miałeś fit ciało (...) to już Cię to wyróżniało z tłumu szaraków


@janburner: akurat to prawda, typ który 10 lat temu byłby ponadprzeciętnej sylwetki dzisiaj wygląda przeciętnie. Plus że ludzie dbają bardziej również o ten aspekt zdrowia, ale z pewnością dorzuca to cegiełkę do sukflacji xD
  • Odpowiedz
akurat wwa jest najlepszym miastem dla chłopa bo jest spora nadpodaż bab, które muszą ze sobą konkurować w wyścigu na tinderze.


@apeee: to czemu nie moge sie prawie z nikim umówić, jusz mi lepiej szło na podlasiu
  • Odpowiedz
@apeee: 117 kobiet na 100 chłopów, ale czemu emerytki bierzesz pod uwage xD popatrz se w grupie 20-35 to jest wiecej chłopów. Jak doliczysz jeszcze moekebe przyjezdnych to tymbardziej.
  • Odpowiedz
@aczutuse Wzrostak karła oskarkiem nazywa, kto to widzioł xD też na tinderze, tylko że premium miałem, ale żeby nie było że na free się nie da, to na fb randkach też kilka dziewczyn się przewinęło. Oczywiście w #!$%@? lasek mnie skreślało na wejściu przez wzrost, i to niższych ode mnie, żeby nie było, że tak kolorowo miałem.
  • Odpowiedz