Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie mamy nowy cel, wychodzimy z przegrywu! Musimy grać według naszych zasad. Każdy daje z siebie wszystko, serce i charakter do końca bo inaczej życie was rozliczy. A teraz plan naprawczy dla przegrywa:

- zaczynamy od #sport (#silownia, basen, bieganie). Sport wpływa pozytywnie na głowe, na zdrowie, wyrabiasz sylwetkę, łatwiej potem o dyscypline no i wychodzisz z domu przynajmniej, masz jakiś cel. Dla trudnych przypadków polecam zacząć od robienia kroków.
- masz problem z głową? #psychiatra, #terapia. Musisz sobie uporządkować sprawy w głowie i dobrze wiesz że samemu tego nie zrobisz.
- ucz się angielskiego, niemieckiego/francuskiego albo co tam lubisz. Ucz się przydatnych rzeczy. Praca na magazynie czy ochronie nie jest rozwojowa. Potrzebujesz do życia dobrych pieniędzy i lepszej jakości pracy.
- wykorzystuj każdą okazje do integracji. Gdy takich nie masz to sam je twórz (być może warto odezwać się do starego znajomego, odnowić kontakt, przypomnieć się rodzinie)
- czytaj książki, słuchaj wartościowych podcastów
- unikaj negatywnych treści w internecie (tyczy się też wykopu), unikaj negatywnych ludzi, kiepskich autorytetów
- ogranicz u----i do minimum (całkowicie się nie da), nie oglądaj p---o, uskuteczniaj #nofap (walenie wywala prolaktyne)
- PAMIĘTAJ ŻE JESTEŚ KOWALEM SWOJEGO LOSU. Fakt nie miałeś wpływu na to jaki się urodziłeś ale to od ciebie zależy co z tym zrobisz

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #motywacja #rozwojosobisty #blackpill #depresja #zycie #samotnosc #tfwnogf #redpill #mgtow #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie mamy nowy cel, wychodzimy z przegrywu...

źródło: 18444bddd601beb1f48865e2433868ec21f5eda533911249daa10cee812fb53f

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: osobiście nie jestem przegrywem ale czytając wykop potrafiłem nieco zrozumieć ten problem. Twoje rady są jak rady dla otyłych: jedz mniej a schudniesz.
Otyli o tym wiedza tak jak przegrywy wiedza o tym co wypisałeś, ich problemem jest przełamanie nie potrafienia ruszyć z miejsca. To problem często bardzo złożony a złote myśli w stylu Kingi Rusin w niczym nie pomogą
  • Odpowiedz
Potrzebujesz do życia dobrych pieniędzy i lepszej jakości pracy.


@mirko_anonim: Niby tak, ale według mnie nie ma co za bardzo stwarzać sobie presji. Można pracować na magazynie czy produkcji i być wartościowym człowiekiem.

uskuteczniaj #nofap (walenie wywala
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Siłownia sobie zrobiła taki dobry marketing, że teraz wszyscy myślą, że jest im potrzebna, to jest niesamowite xD

Dla 99% normików którzy dopiero zaczynają się ruszać i nie startują jeszcze w jakiś zawodach w swojej dziedzinie sportu polecam: weźcie wybierzcie sobie jakiś sport który lubicie dla samej akcji która się tam odbywa, a lepsze ciało będzie jedynie pochodną tego, że gracie sobie w to co lubicie. Wtedy w ogóle znika potrzeba posiadania jakiejś motywacji żeby na siłkę chodzić.

Skąd będziecie wiedzieć, że czas na siłkę? Jak będziecie na takim poziomie waszego ulubionego sportu, że największym blokerem nie będzie technika, a rozwój mięśni: wtedy idziecie na siłkę i znów, nie potrzeba niewiadomo jakiej motywacji, bo sami odblokowujecie więcej funu w swoim sporcie w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Mirkwood: z 7 lat temu tez tak myślałem. Ale od >4 lat jestem w związku, a przed związkiem dzięki RP r0chnąłem parę lasek 8/10 i wiele bazyli (głównie po to, by poćwiczyć przed lepszymi pannami). To działa i jest prawdziwe.
  • Odpowiedz
To, co z większości on napisał nic nie daje, pocope’ować można najwyżej sobie.


@exystexys: nie prawda. To działa i widzę to po innych. Problem polega na tym, że NIE WOLNO SIĘ ZATRZYMAĆ i cały czas trzeba iść przed siebie w rozwoju. Jako że z częścią rzeczy się zatrzymałem w rozwoju, to mogę potwierdzić. Z innymi działam nadal i widzę stałą tendencję wzrostowa.

@mirko_anonim siłownia jest dlatego najlepsza, bo trening
  • Odpowiedz
Wystarczy, kur** chcieć


@MajorKusiol: Przestań p-------ć, że odczuwanie chęci to jest coś drobnego.

mam zaburzenia


No widocznie wystarczająco lekkie, skoro wciąż tak bardzo ci się chce.
  • Odpowiedz
@piechock12: zacznij słuchać Musisz Wiedzieć od 1 odcinka. Dostałem to od kumpla, który też ma swoje problemy (ale inne ode mnie - jest niski i nie ma zbyt imponujących gabarytów, ale nadrobił to siłownią, twarzą i resztą, również osobowością i wiedzą). Wpłynęło to tak, że zacząłem konsekwentnie wprowadzać w życie to co mówi. Wszystko, a nie to co pasuje i widzę zmiany w swoim życiu i mentalności. Nie jest to
  • Odpowiedz