Wpis z mikrobloga

  • 31
@Maly_Jasio Czyli typowe, zgrywasz debila i jak ktoś ci to wytknie i to że nie masz racji to odwalasz fikołki xD I gejowskie fiksacje coś chyba z tą żonką ci nie wychodzi za bardzo jak myślisz o gejowskim seksie na wykopie wśród rowerzystów i ich pisiorkach

Ty idioto nie rozumiesz że na takiej drodze i tak Wężyka nie wyprzedzisz jak coś będzie jechać z naprzeciwka bo droga jest za wąska. Chyba że
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio Twoje fantazje seksualne nas nie interesują, zatrzymaj je dla siebie:) A co do jazdy w grupie: już udowodniłeś że jesteś tępy jak wagon kowadeł więc nie zamierzam ci wyjaśniać celu jazdy w grupie ani co stoi za takim pomysłem bo i tak byś nie zrozumiał.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio:

A poza tym jazda w taki sposób, koło siebie, to pokaz braku szacunku dla pozostałych uczestników drogi.


jak nie umiesz wyprzedzać to schowaj prawko i dołącz do nich.
  • Odpowiedz
No kuźwa, sam jestem rowerzystą (nie pedalarzem) i sam sobie wyznaczam trasę, tempo i przeznaczony czas. A dla towarzystwa to mam żonę i dziecko w domu a nie kolegę pedalarza.


@Maly_Jasio: Nic głupszego dziś nie przeczytam a jeszcze 12 nie ma :D faktycznie wykop to taki fejsbók dla ludzi bez znajomych xD
  • Odpowiedz
@folwarkzwierzecy

zawsze śmieszy mnie grupa pedalarzy w gatkach i kaskach.


W ciągu godziny korba obraca się jakieś 5000 razy. Wiesz co się wtedy dzieje z dupą i pachwinami w luźnych spodenkach? ;) Śmiania się z kasku na drogach z ruchem samochodowym nawet nie skomentuję.
  • Odpowiedz
@folwarkzwierzecy: żaden pedalarz się nie zesrał. To wy ułomy musicie się #!$%@?ć za każdym razem do typów na rowerach, bo chyba wszyscy jesteście kryptogejami i uruchamia się w was reakcja obronna przed przyznaniem się, że staje wam na widok wysportowanego faceta.
  • Odpowiedz
@qbicone: grupa facetów wybrała się na dwie godziny pojeździć po wioskach na szosach, a toksykom z wykopu żyłka pęknie jeśli nie obrażą swojego klasowego wroga. Tym razem padło na rowerzystów.

dla towarzystwa to mam żonę i dziecko w domu a nie kolegę pedalarza.


@Maly_Jasio: jak bardzo upośledzonym trzeba być by napisać taki komentarz? Chcesz by Ci rozpisać czemu to jest idiotyczne?
  • Odpowiedz