Wpis z mikrobloga

  • 38
@Pangia Ja #!$%@?ę i takie typy potem będą płakać że ktoś zgłosił nielegalnie zaparkowany samochód xd ale do #!$%@? PEDALARZY są pierwsi

Jeszcze ten artykuł o tamowaniu ruchu? Xd Gdzie tu jest tamowanie ruchu? Jak traktor jedzie wolno to też tamuje ruch? Co jest prostsze wyprzedzić rządek rowerzystów na raz czy dwa razy krótszy rządek rowerzystów którzy jadą po dwójki i możesz ich wyprzedzić? Bo chyba nie muszę przypominać że można jechać
  • Odpowiedz
@Pangia @Maly_Jasio @szklisty A jak myślicie, matoły, łatwiej wyprzedzić 20 typa jak jadą obok siebie dwójkami czy łatwiej 20 typa rozciągniętych, jadących jeden za drugim? Zresztą, drogi publiczne NIE SĄ domena tylko samochodów. Zgodnie z przepisami zresztą można jechać dwójkami obok siebie jeśli nie utrudnia się ruchu. Jakby za nimi był korek to jeszcze bym może zrozumiał, ale zesraliscie się o jedno auto.
  • Odpowiedz
  • 30
@Maly_Jasio To ty debilu nic nie rozumiesz XD jak matematyka cię przerasta że kolumna rowerzystów po dwójki jest dwa razy krótsza niż wężyk to nie wiem ile ty masz iq że tego nie rozumiesz

Jw. Nawet nie można na dwóch pasach jednocześnie jechać więc jak chcesz być kujonem to trzeba zjechać w całości na przeciwległy pas więc nie ma żadnej różnicy czy ktoś jedzie dwójkami czy wężykiem. To znaczy jest, w tym
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: @Szalom Wy to jesteście pedalarze z tej samej kolumny chyba xD Co to w ogóle za pomysł i frajda z jazdy w kolumnie? Musicie pedalarze trzymać się razem, żeby w miejscu docelowym postykać się pisiorkami? xD Czy tylko jeden z was ogarnia jako jako trasę a cała resztę ginie bez niego? xD

No kuźwa, sam jestem rowerzystą (nie pedalarzem) i sam sobie wyznaczam trasę, tempo i przeznaczony czas. A dla
  • Odpowiedz