Wpis z mikrobloga

@MordimerMadderdin samochody jadą w zwartej grupie jakie jest KOREK, a nie specjalnie wywalają się na całą drogę żeby nikt inny nie mógł przyjechać, jak to pedalarze robią BO NAM SIĘ NALEŻY (sam jeżdżę rowerem ale nie mam #!$%@? ego i wiem, że prócz mnie ktoś inny jest na drodze)
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin ty siebie słyszysz? Korek samochód spowodowany jest przeważnie tym, że na drodze coś się wydarzyło, dlatego jest trudność przejazdu. Korek spowodowany przez rowerzystów jest wyłącznie ich debilizmem i nie umiejętnością jazdy w sznurze, tylko rozwalanie się na całości drogi i ignorowanie, że ktoś za nimi jedzie i również chciałby przejechać.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa Zwarta grupę pedalarzy łatwiej wyprzedzić niż kilkanaście osób jadących gęsiego. To raz. Na fotce jadą swoim pasem, to dwa. Jak jesteś #!$%@? i nie umiesz ich wyprzedzić samochodem to jeździj autobusem. Zesrales się o jedno auto za grupa pedalarzy i robisz raban jakby stworzyli korek na autostradzie.
Korki są powodowane przez debili w samochodach którzy swoimi gruzami chcą wjechać szybko i wszędzie. Jak jedzie traktor albo kombajn to też tak
  • Odpowiedz