Wpis z mikrobloga

@PiesLat2230: zapomniałeś, że żaden informatyk nie musi sam się na to zgodzić tylko zostanie zmuszony xD a taka jest stawka za dzień i potem możesz liczyć na zwrot rekompensaty do tam 7 czy 8 stów na dzień co i tak będzie stawką niższą ma informatyk xD Ale powodzenia ją uzyskać.
  • Odpowiedz
@PiesLat2230:

bo nie wierze ze znajda informatyka za 2,80 XD


To nie jest tak, że oni szukają informatyka w taki sposób jak to normalnie się szuka ludzi do pracy.

Tylko wytypowują losowego informatyka i przychodzą do niego z propozycją nie do odrzucenia czyli albo będzie on dla nich pracował za 2,80 euro albo wrzucą go do ciupy. I #!$%@? ich obchodzi, że już informatyk ma gdzie indziej prace, jest zajęty czy
  • Odpowiedz
@derek1: Ale to jest płacone za szkolenie wojskowe dla polskiej armii, a nie za pisanie apki dla zachodniego korpo. Żywieniem, ubiór i mieszkanie masz gratis.
  • Odpowiedz
  • 18
@derek1 i to jest prawdziwy clown world właśnie. Kraj mem, dykta i gówno tylko trochę mniejsza niż za pisu. Polacy nie dojrzali do posiadania własnego państwa.
  • Odpowiedz
@derek1: Kierowców też biorą. Swoją drogą ciekawa strategia. Kierowców i informatyków łączy to że często pochodzą z biednych rodzin i się dorobili, tacy zwykle nie mają znajomości a i rodzina potrafi na nich krzywo patrzeć.
  • Odpowiedz
  • 7
@K-S-: nie wszyscy, aczkolwiek słyszałem już o paru osobach na przestrzeni roku którzy prowadzą JDG i dostali wezwania na jakieś ćwiczenia co dla nich akurat kończy się rozyebaniem biznesu, rząd nienawidzi dobrze zarabiających jednostek którzy radzą sobie sami, klasę średnią chce się w polsce zlikwidować i nieważne czy rządzi po czy pis.
  • Odpowiedz
Żywieniem, ubiór i mieszkanie masz gratis.


@cyk21: W sensie mój obecny landlord daruje mi czynsz za obecny miesiąc, jeżeli chwilowo nie będę w jego mieszkaniu mieszkał tylko był na ćwiczeniach wojskowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@derek1: ale Ty to chyba liczysz jako 8h dzień tak?
Bo realnie to chyba nie wygląda tak, że idziesz na 8h, godzina 16 wychodzisz z jednostki i wracasz sobie trawnik kosić we własnym domu.
  • Odpowiedz