Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na co lepiej wydać 120 tys.?

1) Na budowę domu, którego nam aktualnie brakuje i chcielibyśmy nie musieć wynajmować. Żeby dziecko miało swój pokój. Żeby mieć gdzie mieszkać i zacząć zajmować się innymi celami.

2) Na rozwód z żoną, z którą od miesięcy nie śpię w jednym łóżku. Dla której wspólne spędzenie czasu to #!$%@? jej. Która patrzy na mnie z góry. Której już się zdarzyło rzucić na mnie z rękami, a ostatnio do krwi poharatała twarz. Która coraz częściej mówi: że jestem #!$%@?, żebym #!$%@?ł, że jestem #!$%@?... i to z błahych powodów (np. jak zwróciłem uwagę, że rozmawia przez telefon, a ja mam paczki i muszę dziecko jeszcze nosić). Która przez ostatnie 1,5h słownie "d-w-a" razy zainicjowała seks. Która na co dzień jest wzorową mamą i żoną, której nikt nic nie zarzuci, ale taki obraz jest tylko dla innych. Która jest pretensjonalna. Manipuluje. Która śmieje mi się w twarz gdy mówię o moich uczuciach i traktuje mnie jak jej matka ojca.
A to tylko część jej zalet...

P.S. W przypadku opcji 1. to planuję wziąć kredyt.

#zwiazki #budowa #nieruchomosci #zalesie #seks #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
@mirko_anonim: przekaż kasę rodzinie w darowiźnie, pozostałe aktywa jak samochód też oddaj albo sprzedaj ( i kasę daj na przechowanie rodzinie) - oczywiście pod warunkiem, że Twoja najukochańsza ( xD ) nie jest współwłaścicielką, bierz rozwód i zaczekaj do uprawomocnienia. Po uprawomocnieniu zgłoś się do rodziny po kasę.

Plusy:
- będziesz miał święty spokój
- nie stracisz połowy majątku
- będziesz miał święty spokój
- nie stracisz połowy majątku
- więcej
Która przez ostatnie 1,5h słownie "d-w-a" razy zainicjowała seks


@mirko_anonim: ( _) kobieta w ciągu niespełna dwóch godzin zainicjowała dwukrotnie stosunek i jeszcze narzekasz?!
Nie dogodzisz facetowi! Ma słuszność, że jesteś nieteges, przecież dla zdrowia i ewentualnych otarć, Twoich i partnerki, powinniście mieć chociaż do wieczora przerwę na regenerację. A jak nie możesz wytrzymać, to zaproponuj jakieś olejki czy nawilżacze. Gość 3,14erdolnięty (°°
Której już się zdarzyło rzucić na mnie z rękami, a ostatnio do krwi poharatała twarz


@mirko_anonim: typie wake up #!$%@?. przestań się zastanawiać czy ona da ci w końcu dupy czy nie tylko zacznij się szanować i dbać o siebie i swoje zdrowie. to że związałeś się z toksyczną karyną to jedno, ale to że nie masz do siebie żadnego szacunku to drugi problem.

a do tych cucków co proponują jakąś
"Która przez ostatnie 1,5h słownie "d-w-a" razy zainicjowała seks."
Jakaś nimfomanka ()

A tak serio, zagadaj do niej że jest zajebisty program kredytu na dom dla samotnych matek, że załatwiajcie szybki rozwód bez orzeczenia o winie, dziecko zostaje u niej ... Po czym się wyprowadzasz.
@KochanekAdmina: @#!$%@? @PfefferWerfer Dobrze już, dobrze. Napisałem o tych rozmowach i próbach mediacji z czystej pragmatyki. Warto jednak dowieźć przed sądem, że były podejmowane próby rozejmu.

Rozwód to nie jest jakieś jednostronne oświadczenie woli, to droga przez mękę w której warto mieć na każdym kroku przewagę i przewidywać ruch przeciwnika.

Wiecie dobrze, po historiach opisanych także tutaj, że mimo całkowitej winy jednej strony ta druga momentalnie zaczyna się czuć opresjonowana i