Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe życie jestem "zmęczony niczym". Budzę się rano po przespaniu dowolnej ilości godzin i jestem wykończony, że nie mam na nic siły. Muszę wypić 2-3 kawy żeby jakoś funkcjonować a i tak robię wszystko na minimum bo nie mam siły na coś więcej. Na prawdę chciałbym czytać książki, rozwijać się w pracy, robić jakieś szkolenia ale moja głowa odmawia posłuszeństwa. Czuje się zmęczony, senny, ospały a moja twarz wygląda jakbym miał ujemny testosteron i powietrze ze mnie zeszło (nie mówiąc już o 0 libido). Byłem kilka razy u lekarza w celu zrobienia podstawowych badań - wszystko w normie (łącznie z teściem i tarczycą) i jedyne co mi poradzono to "częściej wychodzić z domu" itp. co też czynie ale niewiele daje. Próbowałem wiele rzeczy - regularny sport, samotne wycieczki, spacery, jakieś zdrowe diety, produkty bio, suplementy, jakieś witaminy D, ashwagandhy, wielomiesięczne abstynencje - nic nie dało.

#przegryw #psychologia #psycholog #depresja #psychiatra #feels #blackpill #psychiatra #zdrowie #dieta #sen #brainfog #zmeczenie #prokrastynacja #motywacja #samotnosc #libido #mentalcel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe...

źródło: 70a784a58db1f5a8249209a798bd4dee

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak relacje z ludźmi? Dużo stresu na codzien? Podstawa to częsta aktywność fizyczna, zdrowe nieprzetworzone jedzenie, przebywanie na słońcu, wartościowe relacje z ludźmi ale wiadomo jak to jest w tych czasach
  • Odpowiedz
@Shackowany: pewnie musiałby to zasygnalizować ktoś z otoczenia, kto słyszał jak śpisz.

Potem pewnie laryngolog i pulmonolog. A odnośnie sprawdzenia przegrody to laryngolog
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ten kto napisał że bezdech senny być może trafił Jackpot - ja.mam to zdiagnozowane ostatnio zwłaszcza to libido zero i ogólnie męczarnia! Mam operacje wycięcia olbrzymich migdałków incoming... Podobno ma to załatać sprawę bo przegroda okej i BMI itd :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem to samo. PIsałem o tym tez tutaj tez robiłem w #!$%@? badan, rozmawiałem z kilkoma lekarzami. Uprawiam sport. Dieta ok.Tez podejrzewałem depresje. I wiesz czego sprobowałem? Odstawic kawe na kilka dni. I problem sie rozwiazał. Wciaz pije bo lubie i bez niej ciezko ale jak mu to mus. Opisywałem to kazdemu identycznie - wtaje rano juz zmeczony, jakby ze mnie uszło powietrze. Ostaw kawe i nie oszukuj z tym.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rozważ jakieś epizody depresyjne - mi sie tak objawiają też ogromnym zmęczeniem i niechęcią do wszystkiego. Druga kwestia kontakty międzyludzkie - napisałeś samotne spacery więc domyślam się że coś jest na rzeczy. Jakby nie patrzeć inni ludzie też nas sporo motywują i jakbym miała polegać tylko na sobie i 100% rzeczy robić sama to szybko bym spadła do 20% a potem nic bym nie robiła... Oczywiście powód 1 i 2
  • Odpowiedz
@AustralianV8: wiesz ze faktycznie też coś takiego zaobserwowałam, oczywiście mam więcej problemów ale jak zmniejszyłam ilość kaw i przestałam pić kawę rano - rano pije inkę, zwykła kawę koło godziny 10 dopiero, to czuje zdecydowana różnice, nie czuje się z rana takim zombiakiem który myśli tylko o kawie.
  • Odpowiedz