Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe życie jestem "zmęczony niczym". Budzę się rano po przespaniu dowolnej ilości godzin i jestem wykończony, że nie mam na nic siły. Muszę wypić 2-3 kawy żeby jakoś funkcjonować a i tak robię wszystko na minimum bo nie mam siły na coś więcej. Na prawdę chciałbym czytać książki, rozwijać się w pracy, robić jakieś szkolenia ale moja głowa odmawia posłuszeństwa. Czuje się zmęczony, senny, ospały a moja twarz wygląda jakbym miał ujemny testosteron i powietrze ze mnie zeszło (nie mówiąc już o 0 libido). Byłem kilka razy u lekarza w celu zrobienia podstawowych badań - wszystko w normie (łącznie z teściem i tarczycą) i jedyne co mi poradzono to "częściej wychodzić z domu" itp. co też czynie ale niewiele daje. Próbowałem wiele rzeczy - regularny sport, samotne wycieczki, spacery, jakieś zdrowe diety, produkty bio, suplementy, jakieś witaminy D, ashwagandhy, wielomiesięczne abstynencje - nic nie dało.

#przegryw #psychologia #psycholog #depresja #psychiatra #feels #blackpill #psychiatra #zdrowie #dieta #sen #brainfog #zmeczenie #prokrastynacja #motywacja #samotnosc #libido #mentalcel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe...

źródło: 70a784a58db1f5a8249209a798bd4dee

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam to samo. W jesieni/zimie to był szczyt. Też szukam rozwiązania, ale nie bardzo mogę je znaleźć. Badania - dobre, aktywność - siłownia, sen - osiem godzin, suplementy - są. Mam wrażenie, że teraz trochę się poprawiło, ale ciągle daleko do satysfakcji. Co ja bym ewentualnie obstawiał?
- mimo wszystko brak słońca, warto też przewietrzyć,
- brak ruchu (podnoszenie ciężarów raz na dwa dni to mało),
- zła dieta (zawsze
  • Odpowiedz
@Tomaszx1994: odnośnie? Nie każe nikomu kto ma fobie społeczna i totalny brak znajomych rzucać się w jakiś wir imprez, ale to podświadomie może być przyczyną i może być jakiś sposób w którym da się "oszukać" mózg w tym zakresie. I do tego pisze z doświadczenia.
  • Odpowiedz