Wpis z mikrobloga

@Anien: obligacje to najlepsze co mnie spotkalo, nawet mieszkanie sprzedalem zeby w obligi wjechac :D
@#!$%@? chcialem sie bawic w jakies krypto albo złoto, ale imho przy takim oprocentowaniu obligacji to nie ma sensu. Fizyczne zloto przy zakupie kosztuje 500+ a jakbym chcial sprzedac, to mniej niz 300, póki co, nawet jesli to inwestycja dlugoterminowa, to zeby wyjsc na 0 to trzeba chyba 10 lat :D
Fiodooor - @Anien: obligacje to najlepsze co mnie spotkalo, nawet mieszkanie sprzedal...

źródło: obli

Pobierz
@Fiodooor: No i git, przy większych kwotach chrzanienie się z lokatami nie ma żadnego sensu. Mnie to szokuje jak ktoś teoretycznie ogarnięty w życiu, czyli lekarz który jakoś tam ogarnął zarobienie hajsu i kupienie mieszkań, nie potrafi ogarnąć obligacji i zamiast tego kombinuje z lokatami xD
@dzem_z_rzodkiewki: COI aktualnei mam na 10,85%, w zeszłym roku było na 17% wiec poki co do pazdziernika mi sie nie opłaca, a zobaczymy jaka bedzie inflacja w sierpniu( bo liczy sie ta z przed 2 miesiecy zakupu obligacji) jesli podskoczy, nie bedzie zadnych tarcz, to mozliwe ze wlasnie w lipcu / sierpniu znowu zobaczymy ~6% i to wyjdzie na to samo, mniej wiecej.
@dzem_z_rzodkiewki: Mówię o lewym #!$%@? na 3 etaty przez lekarzy na państwowych posadkach, i spaniu na kozetkach. Próg wejścia jest na tyle wysoki, że mało kto ogarnia jakie tam wały przechodzą i że dyrektor szpitala onkologicznego w białymstoku dostaje ponad 100k miesięcznie na UoP. W Wawie jeszcze gorsze wały lecą chodzi o to, żeby likwidować układy i nepotyzm. A nie wspierać mafie mariaż państwo + przedsiębiorcy.
Mówię o lewym #!$%@? na 3 etaty przez lekarzy na państwowych posadkach, i spaniu na kozetkach.


@barber-barberski: Nie wszystkich stać na prywatnych lekarzy. Bo chyba ogarniasz, że "kilku" lekarzy w kraju brakuje?
I tak jak zwiększysz liczbę kierunków medycznych to Twoje dzieci poczują różnicę.