Wpis z mikrobloga

Współczesny świat. Po lewej stary 14 letni pies z rakiem, który pewnie za rok albo pół i tak umrze. Kwota mimo to prawie uzbierana. Wpłaciło ponad 3000 osób.

Po prawej młody chłopak, który miał całe życie przed sobą. Podobna kwota, uzbierana tylko mała część. Wpłaciło 2700 osób mniej niż na psa. Tego człowieka już z nami nie ma.

#psiarze #bekazpodludzi #dogpill #takaprawda #pomagajzwykopem
WielkiNos - Współczesny świat. Po lewej stary 14 letni pies z rakiem, który pewnie za...

źródło: temp_file5281614846557045684

Pobierz
  • 142
Wydaje mi się, że większość wpłacających na pieska nigdy nie stracili kogoś z rodziny i nie wiedzą jaki to ból, a stratę psiaka opłakują do dziś.


@Mega_Smieszek: albo taka logika, albo taka że piesek jest malutki, słodziutki, zabawny, grzeczniutki, niewinny - a facet to facet, no trudno źle mu nie życzę ale jak ma chorobę śmiertelną to baju baju (taka sama logika byłaby gdyby tam był starzec zamiast chłopa - a
Wydaje mi się, że większość wpłacających na pieska nigdy nie stracili kogoś z rodziny i nie wiedzą jaki to ból, a stratę psiaka opłakują do dziś.


@Mega_Smieszek: Bez przesady. To że ktoś wpłacił 10 zł na psa nie oznacza że nie wpłacił 100 zł na jakiegoś człowieka. Skąds się biorą zbiórki po 9 milionów przy ludziach.
99% zebranej kasy idzie na ludzi
mi nikt nie współczuł jak walczyłem z rakiem, nikt nie kiwnał palcem żeby pomóc, nikt nie wspierał, nikt się nawet nie interesował, jedyna istota co była przy mnie cały czas to mój pies, dostałem od psa więcej uczuć niż od jakiegokolwiek człowieka, więc wybór jest prosty.


@SinMaker87: rozumiem, że pies zdiagnozował u ciebie nowotwór, pies cię leczył i to pies przez lata regularnie opłacał składki zdrowotne, żeby utrzymać państwową ochronę zdrowia?