Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja na prawdę nie wiem jak chłopy znajdują jakieś laski do związku. Normiki trolle na tagu próbują przedstawiać przegrywów strasznie karykaturalnie ale to nie do końca tak wygląda. Owszem mam lęki, fobie, większość rzeczy jest dla mnie niekomfortowe ale to robię, bo co mi zostało innego? Wychodzę do ludzi, chodzę wszędzie sam, uczestniczę w różnych wydarzeniach, próbuje coś zagadywać ale nic. Jakby tego było mało to chodzę na siłownię, ogarnąłem lepszą pracę, ogarnąłem fryzjera, ciuchy, pozakładałem konta na wszystkich apkach randkowych i nadal nic. Ja wiem, że jestem przeciętno-brzydki ale przez moje częste wychodzenie z domu widzę różne pary na ulicy i na prawdę zdarzają się mocno przeciętne pary i sam chciałbym przeciętną dziewczynę. Pewnie wiek też robi swoje (30 lat na karku) bo nie mam typowego otoczenia jak młodzi (szkoła, studia). To jest dla mnie jakiś paradoks bo wiem, że to możliwe (bo widzę na żywo takie przypadki) ale nie wiem gdzie szukać jeszcze, co robić innego, co zmienić żeby znaleźć chociaż taką zwykłą 4/10.

#przegryw #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja na prawdę nie wiem jak chłopy znajdują jak...

źródło: ZsnDcsj7z

Pobierz
  • 21
@Linnior88: @tomek001Hej @LostHoldenCaulfield
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
Jak nie
@mirko_anonim: W Polsce brakuje około 1M dziewczyn i jest wg spisu powszechnego około 40% singli i 20% singielek Z czego max może co czwarty podoba się dziewczynom Także nie dziw się że nie możesz znaleźć bo one wyjechały z kraju a nie że się nie urodziły bo różnica z powodu urodzeniu max byłaby mooże 200k MAX i do tego mocno zawyżając.

Jak nie będziesz szukać co najmniej równolegle za granicą to
oh no cringe


@Maximus_Wykopus_Dickus: ale skuteczny i to cie boli, bo cię nie stać nawet na dom mieszkanie,
Co w naturze jest rzeczą podstawową, dodatkowo póki wszystko jest legalne to w czym problem, można się po prostu nudzić kolejnymi dziewczynami lokatorkami i wymieniać je na nowe
a po 2 tygodniach trafisz na czarna liste wynajmujacych xD


@razdwatrzy55: nie ma takiej opcji,
Bo tak jak Julki są przebodzcowane tak i taki wynajmujący może być przebodzcowany i się nudzić kolejnymi wynajmującymi, ma do tego prawo i może sobie wymieniać dziewczyny w własnym domu na kolejne kapitalizm....
A blisko uniwersytetów jest ciągły napływ julek nowych
@mirko_anonim: Aaa i synek, NIGDY nie słuchaj tutejszych p0lskich/wykopowych witaminek bo

1) one przede wszystkim p@lą głupoty, jak to faceci na nic nie zasługują nic nie powinni chcieć poza obowiązkami i ponoszeniem odpowiedzialności 100% jak coś się sp@li
2) masz co najwyżej oczekiwać że p0lki raczą być a i Ty masz im k@wa za wszystko płacić randkach a najlepiej na kolanach bo raczą brać
3) to że pojawiły się artykuły o