Wpis z mikrobloga

Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami państwowymi podczas przymusowych badań lekarskich w celu naznaczenia kategorią przydatności do użycia podczas wojny - czy jest coś bardziej pozbawiającego godności obywatelskiej?

Jesteśmy na półmetku tegorocznej kwalifikacji wojskowej. Jeszcze miesiąc. Powodzenia.

#kwalifikacjawojskowa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #medycyna #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojsko #depresja
sildenafil - Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami p...

źródło: temp_file4298589467957385541

Pobierz
  • 159
  • 35
@Mirrabolo:

wykopki mogą nie mieć pojęcia że rozbierają się by lekarz mógł zobaczyć

Mamy pojęcie. Ale nic to nie zmienia. Badanie jest obowiązkowe, a odmowa może skutkować nawet siłowym doprowadzeniem (ciekawe czy wtedy także siłą rozbierają?).

I ten element sprawia, że jest to upokarzające: przymus.
Przykład: całowanie butów jak ktoś chce i lubi nie jest upokarzające dla tej osoby, ale jak ktoś nie lubi i nie chce a jest zmuszony to
nie stoisz przed urzędnikami państwowymi w majtkach na komisji tylko przed lekarzem


@KriegCaptain710: No nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie normalnie z pindolem stało się przed całą komisją w tym jakimiś starymi babami z urzędu gminy, one miały wtedy coroczne święto fallusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale pewnie już sporo się zmieniło, bo ja komisję miałem kilkanaście lat temu
@mpetrumnigrum: nie pisałem wtedy o sobie (chciałbym zarabiać 20 k miesięcznie xD ).

A tutaj po prostu przedstawiam to jak widzę całą tą komisję, tak samo ją widziałem wtedy gdy tam szedłem i tak samo widzieli i widzą ją inni. Dlatego każdy obraca to w żart i śmiech, bo inaczej by się spłakali.
Ja potrafię o tym mówić otwarcie, stąd też może odbierasz to tak jak odbierasz.
@sildenafil: a masz świadomość, ze jak już dorośniesz to będzie norma? Na przykład jak pójdziesz do androloga. Wykopki cały czas odkrywają świat w którym życiu.
W WCR komisja to lekarze, którzy oceniają Twoje jądra. Po co? Bo jak masz jakieś schorzenie związane z nimi to dostajesz z automatu E.
Dlaczego? Sam do końca nie wiem, może jest to związane z zaburzeniem produkcji testosteronu.
czy jest coś bardziej pozbawiającego godności obywatelskiej?


@sildenafil: tak, przeważnie praca i ogólnie życie. Jeżeli już na tym etapie skamlesz, to nie wróżę ci szczęśliwego życia. Stawianie się przed komisją to wiadomo, że nic przyjemnego, ale to nie powód do mazgajenia się i robienia z tego kolejnej wojny chłopsko - babskiej.