Wpis z mikrobloga

Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami państwowymi podczas przymusowych badań lekarskich w celu naznaczenia kategorią przydatności do użycia podczas wojny - czy jest coś bardziej pozbawiającego godności obywatelskiej?

Jesteśmy na półmetku tegorocznej kwalifikacji wojskowej. Jeszcze miesiąc. Powodzenia.

#kwalifikacjawojskowa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #medycyna #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojsko #depresja
sildenafil - Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami p...

źródło: temp_file4298589467957385541

Pobierz
  • 159
@Luqart: Typie ale nie chodzi o to, ze idziesz się badać do lekarza xD Tam Cie nikt nie bada pod kątem czy jesteś zdrowy, czy nie wiem guzów nie masz albo masz morfologie w normie. Jesteś badany pod kątem pójścia na front i wyłącznie tego. Badany przymusowo. W towarzystwie innych chłopów stoisz w gaciach jak bydło w kolejce. Nie myl tego z sytuacja, gdzie wchodzisz do gabinetu sam, z zachowaniem prywatności
#!$%@? przewracasz im notatki. Oni siedzą więc nie mają gdzie wzorku podziać


@inkill: ciekawy pomysł, tylko ja mam podejrzenie, że oni w tym biureczku w szufladzie mają różne strzykawki...
nie stoisz przed urzędnikami państwowymi w majtkach na komisji tylko przed lekarzem


@KriegCaptain710: Na komisji stawałem w 2012 roku. Wchodziliśmy grupami, chyba po 3 osoby i wszystkim jednocześnie kazano się rozbierać do naga. Także wywiad lekarski był robiony "zbiorczo", tzn. lekarz dokonywał pomiarów i wypytywał o sprawy zdrowotne w obecności pozostałych. Poza nim na sali było jeszcze 2 oficerów. Coś się zmieniło od tego czasu?
@sildenafil: mnie bardziej w szkole trochę przerażało jak się szło na bilans do pielęgnkarki bo byłem chudy i niski tam na tej komisji miałem wywalone grałem w piłke w klubie i juz na trampkarzach 1/3 szła się kąpać po meczu bo mielismy fajną szatnię z prysznicami oczywiscie bez zasłon sciągało się recznik dupa się odwracało i tyle chociaż ja do tego dorosłem kilka lat później jak zaczełem grać w juniorach ręcznik
@sildenafil: robicie afere z dupy, 17 lat temu bylem na komisji, 36lvl here i nikt sie nie przejmowal, nie bylo #!$%@?, kazdy tylko szukal zeby dac kwit ze sie uczy zeby odroczyc, bo rok potem likwidowali obowiazkowa sluzbe, kto mial wieksze parcie kombinowal zeby dostac D, albo E i miec #!$%@? na to. Co tu upokarzajacego?
@localoca: U mnie było normalne badanie. Nie znam nikogo kto by mówił, że miał tak jak tutaj na wykopie gadacie. Zrób poprawkę na to, że na wykopie siedzą często trolle (czytaj kłamcy), którzy karmią się wywoływaniem paniki. Za moich czasów wchodziło się pojedynczo, przechodziło od lekarza do lekarza. Przy każdym lekarzu była kotara. Tyle. Żadnego pokazywania jąder, żadnego zdejmowania spodni.

Z tego co wiem sprawdzają Ci jądra jedynie wtedy kiedy wyglądasz