Wpis z mikrobloga

Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami państwowymi podczas przymusowych badań lekarskich w celu naznaczenia kategorią przydatności do użycia podczas wojny - czy jest coś bardziej pozbawiającego godności obywatelskiej?

Jesteśmy na półmetku tegorocznej kwalifikacji wojskowej. Jeszcze miesiąc. Powodzenia.

#kwalifikacjawojskowa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #medycyna #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojsko #depresja
sildenafil - Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami p...

źródło: temp_file4298589467957385541

Pobierz
  • 159
@sildenafil: u nikogo w moim rejonie nie było takiej patologii i wchodziło się grupkami. Nigdy nie widziałem problemu w tych badaniach i wszyscy traktowali to jak dzień wolny. Niektórym przykro się robi wtedy bo to może wyglądać jak badanie bydła i sprawia wrażenie że to dopiero wtedy państwo traktuje nas jak zasób. Zawsze jesteśmy zasobem, jak ktoś mówi inaczej to tylko odwraca uwagę. Osobiście nie chciałbym się przekonać kto w rządzie
czy jest coś bardziej pozbawiającego godności obywatelskiej?


@sildenafil: jak ci na wojnie mina urwie dupę, nie nadajesz sie do walki więc cie wycofają z frontu a potem musisz się bujać z całą machiną państwa żeby wyżebrać drobne na życie i leczenie bo nie jesteś w stanie sam o siebie zadbać
To jest uwłaczające.
@sildenafil tak i do tego pochylałem się tyłem i rozchylałem pośladki

To funkcjonuje w necie jako mit albo zamierzchła przeszłość, ale na mojej komisji serio to było. Rok 2012 miasto powiatowe


@dodo_: ale po jaką cholerę ci zaglądają między pośladki? xD Są tacy co mają tam coś innego, czy jak?
@93michu93: Stawienie się w WKU nie oznacza rozbierania się, fetyszyzuje się to bo przymus i wojsko ale z rozbieraniem się do basenu nikt nie dyskutuje bo magicznie nagle każdy myśli rozsądnie i wie dlaczego tak jest. Problem leży w stawieniu się jako zasób ludzki do ewaluacji. Ewaluowani jesteśmy codziennie, praktycznie przez wszystkich, urzędy w lwiej części każą stawiać się osobiście z papierkami w których masz prosić o pozwolenie na używanie na
@Trzesidzida: ale w sumie dobre porównanie, nigdy tak o tym nie myślałem ale analogia jest dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak takiego 18 letniego młodzieńca oceniają stare capy czy się nadaje do woja tak taką młodziutką pannice powinny oceniać takie stare ginekolożki i tak jak mnie zaglądali do dupy i oglądali pindola (w 2009 jeszcze miałem tą przyjemność bycia na przeglądzie) tak im też powinni między nogi
stanie w samych gaciach w towarzystwie 5 innych chłopów


@IceBeast: Ja byłem sam z lekarzem. I przebieranie było kulturalnie za parawanem. Nie przypominam sobie żeby jakiekolwiek odzieranie z godności miało miejsce na komisji a to było ponad 15 lat temu.
@entropy_: Bo to bujdy :) Nie znam nikogo kto by miał to czego doświadczyli na wykopie.
Stanie w rzędzie nago. Jezu, za dużo filmów się naoglądaliście.

Sprawdzanie jąder jest jedynie wtedy, kiedy wyglądasz na totalnego nerda i jest podejrzenie, że masz bardzo nisko testosteron i brak czy zanim jąder.