Wpis z mikrobloga

Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami państwowymi podczas przymusowych badań lekarskich w celu naznaczenia kategorią przydatności do użycia podczas wojny - czy jest coś bardziej pozbawiającego godności obywatelskiej?

Jesteśmy na półmetku tegorocznej kwalifikacji wojskowej. Jeszcze miesiąc. Powodzenia.

#kwalifikacjawojskowa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #medycyna #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojsko #depresja
sildenafil - Stanie na baczność w samych majtkach lub czasami bez przed urzędnikami p...

źródło: temp_file4298589467957385541

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@sildenafil: kre ty nie,
może i mężczyźni muszą więcej dźwigać, dłużej pracować, stawiać się na obowiązkową komisję wojskową i będą musieli stawić się do 6h po wybuchu wojny do punktu zbornego, może nie będziemy mogli opuszczać granic kraju nie ważne czy armia cię przyjmie i czy będziesz miał pracę czy oszczędności, może mężczyźni częściej umierają przed emeryturą i żyją na niej krócej, może sprawy męskich chorób są bagatelizowane i leczenie jest
  • Odpowiedz
a lekarz z komisji wojskowej to kim jest? Prywatnie przyjmuje?


@sildenafil: Jest przede wszystkim lekarzem i w takiej funkcji na tej komisji występuje. Jeśli np. twoja mama jest księgową to przedsiębiorcy nie mówią, że rozliczyli faktury u mamy sildenafila.

Masz dobre intencje, ale miejscami niepotrzebnie manipulujesz i budujesz zbędne napięcie.
  • Odpowiedz
Absurd. To jest już formalnie ustalone w akcie urodzenia, także dane mają zaewidencjonowane.


@octogen: może kiedyś i by to był absurd. W dzisiejszych czasach nie jest, jak wiesz można przeprowadzić operację. Natomiast wojsko co do zasady ma działać jednoznacznie - każą wpisać płeć, więc sprawdzają płeć. Proste. A dokumenty, dowody osobiste, akty urodzenia - to tylko papier.
  • Odpowiedz
  • 1
@Logytaze: ale lekarz jest tam na zlecenie państwa. Lekarze w państwowych komisjach lekarskich gdzie trzeba stawić się obowiązkowo to nie to samo co dobrowolna wizyta u lekarza w gabinecie.
  • Odpowiedz
Porod wynika z czegoś co kobieta chce zrobić, jesli chce mieć biologiczne dziecko. Nie da się tego obejść (surogacja tez nie obchodzi, tylko zmusza inna kobietę). Kwalifikacja wojskowa urągająca godności to niczyj wybór


@localoca: owszem, ale kobiet co chcą mieć biologiczne dziecko jest większość, zresztą państwo aktywnie do tego zachęca. Przechylanie szali w ten sposób nic nie udowadnia. Równie dobrze można powiedzieć że każda obowiązkowa rzecz, która ma minimalny skutek na
  • Odpowiedz
A tutaj po prostu przedstawiam to jak widzę całą tą komisję, tak samo ją widziałem wtedy gdy tam szedłem i tak samo widzieli i widzą ją inni. Dlatego każdy obraca to w żart i śmiech, bo inaczej by się spłakali.

Ja potrafię o tym mówić otwarcie, stąd też może odbierasz to tak jak odbierasz.


@sildenafil: jeśli piszesz że ktoś by się spłakal to znaczy że ty masz taki problem, mi by
  • Odpowiedz