Wpis z mikrobloga

Ojciec #!$%@?ł mi o #neet
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona. Jakaś masakra. Jestem bardzo nieporadny i autystyczny, prawdopodobnie miałbym problem z najprostszymi zadaniami wymagającymi jakichś umiejętności manualnych. Nie nadaję się do życia. Dobrze, że starego nie ma na co dzień w domu i że matka jest po mojej stronie, to może mnie z domu nie #!$%@?.

#przegryw #fobiaspoleczna
eisil - Ojciec #!$%@?ł mi o #neet 
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w...

źródło: xlels73aky451

Pobierz
  • 68
@eisil: no cóż, neetem się bywa, a nie jest. Musisz się w końcu ogarnąć i pójść do tej roboty, żeby nie pasożytować na starych, bo serio jesteś dla nich ciężarem. Ojciec przecież chce dla Ciebie dobrze, tylko nie umie Ci tego przekazać, bo jest botem, który się wychował za komuny i nawet nie wie czym jest #!$%@?. Na razie zbieraj siły i powoli przepracowuj sobie w głowie, żeby do tej pracy
@analboss 1h? Jak siedzi w domu to niech się przyzwyczaja i uczy chociaż 4 albo i 8. Bo w pracy będzie robił te 8h dziennie. A siedząc w domu i tak ma luksus i czas.
@ameneos: lepiej siedzieć u starych w domu być od nich zależnym, #!$%@?ć sobie psyche i walić konia do chińskich bajek, albo posuwać sztuczna #!$%@?ę, co kto lubi, jak lubisz to copuj, gorzej kiedy obudzisz się z ręką w nocniku w wieku 40 - 50 lat i powtórzysz żywot Kononowicza, wtedy zostanie tylko bohatyr, ale po co w ogóle ja to pisze ¯\(ツ)/¯
@Glikol_Propylenowy co ma do tego jakiś Kononowicz? XD Robotę zawsze się znajdzie, bo jest gorzej niż tragicznie, jeśli idzie o demografię. Do tego stoimy u progu różnych rewolucji przez postępy choćby w AI, więc tak naprawdę nikt niczego nie może być pewien. Ilu chłopów z tagu będzie miało #!$%@? zdrowie fizyczne i psychiczne od kolchozow w wieku 40 lat, to lepiej nie wspominać. Ważne, że będą mogli przez parę lat ponapawać się
@ameneos: Jak to co ma do tego Kononowicz? On jest przykładem tego kim zostajesz będąc przez całe życie samotnym, a do tego to się przecież odnosi, kiedy siedzisz na dupie przez cały czas w domu. Odklejka jest wtedy coraz większa, na niczym Ci już wtedy nie zależy, odcinasz się od ludzi, więc ludzie odcinają się także od Ciebie. Wątpię, że wtedy nie robią się poważne problemy psychiczne. Pozostaje wtedy jakaś próba
@Glikol_Propylenowy ty tak serio? XD Typ był poważnie chory psychicznie i upośledzony, do tego alkoholik. Kto ci powiedział, że trzeba cały czas siedzieć w domu na dupie? XD Gdybym nie był chory, to bym już teraz śmigał na rowerze. Za chwilę też wjadą ćwiczenia na drążkach. Plus oczywiście spacery nocne, zakupy na piechotę itd.

Sam tylko potwierdziłeś, że nie warto się zajmować ludźmi i zawracać ich opinią, jak tak szybko się odwracają
@ameneos:
Alkoholizm nie bierze się znikąd a choroby psychiczne, mogą być endogenne, ale też często wynikają z jakichś braków w normalnym funkcjonowaniu. Zobacz, że wcześniej Kononowicz był głupi, ale nie aż tak upośledzony jak obecnie, wraz z upływem czasu w samotności szaleństwo jedynie się powiększa, nie ma osób, które w jakiś sposób mogą być Twoim odnośnikiem normalności, serio tego nie rozumiesz?
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie skąd masz pieniądze na neet