Wpis z mikrobloga

Ojciec #!$%@?ł mi o #neet
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona. Jakaś masakra. Jestem bardzo nieporadny i autystyczny, prawdopodobnie miałbym problem z najprostszymi zadaniami wymagającymi jakichś umiejętności manualnych. Nie nadaję się do życia. Dobrze, że starego nie ma na co dzień w domu i że matka jest po mojej stronie, to może mnie z domu nie #!$%@?.

#przegryw #fobiaspoleczna
eisil - Ojciec #!$%@?ł mi o #neet 
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w...

źródło: xlels73aky451

Pobierz
  • 68
@Abu_Hajaar: Ale po co Ci związek tak naprawdę? Czulbys się szczęśliwy chcąc przekazać swoje geny? To zwykle cope. Żyj tak, żeby być szczęśliwym, a jeśli nie jesteś, to spróbuj to poprawić ¯\(ツ)/¯. Po co masz zgarniać jakieś kobiety z gowniakami, kiedy to największy rak, one służą jedynie do tego, żeby je zbajerowac, przelecieć i zostawić, chyba, że chcesz się bawić w bycie tatusiem dla obcego gowniaka, no to powodzenia xD.
@ameneos: szczerze, to bym nie wrócił. Obecnie mam zbyt dobra pracę ze zbyt wysokimi zarobkami żeby z niej zrezygnować. Chodzę do niej z uśmiechem na ustach i nie narzekam, że "niedziela wieczur i chumor popsuty" Byłem na necie, bo miałem problemy z bania + złożyło się na to bardzo dużo czynników, które w tym momencie nie mają już zadnego znaczenia, bo przepracowałem to sobie w głowie. No i obawiałbym się, że
zdradzę sekret - na początku w pracy kazdy udaje, ze coś umie

@trosia:

W ogóle to jest zabawne, że jak się dorasta to się okazuje, że tak na prawdę wszyscy udają nie tylko że pracują ale że wiedzą jak żyć.
A bańka pęka bo widzisz, że ci wszyscy dorośli ludzie są tak samo zagubieni w życiu jak ty kiedy byłeś mały, tylko są ciut bardziej doświadczeni.

My mamy zapie..alać na Twoje spie..olenie?


@Matti28: Jako że przyczyniacie się do kreacji różnych spie..oleń (dotyczą one także ciebie i twojego potomstwa, o czym przekonasz się w swoim czasie na własnej skórze), zapie..alanie to dokładnie to, do czego robienia jesteście logicznie zobowiązani wobec tych, którzy do kreacji nie przykładają ręki.