Wpis z mikrobloga

Ojciec #!$%@?ł mi o #neet
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona. Jakaś masakra. Jestem bardzo nieporadny i autystyczny, prawdopodobnie miałbym problem z najprostszymi zadaniami wymagającymi jakichś umiejętności manualnych. Nie nadaję się do życia. Dobrze, że starego nie ma na co dzień w domu i że matka jest po mojej stronie, to może mnie z domu nie #!$%@?.

#przegryw #fobiaspoleczna
eisil - Ojciec #!$%@?ł mi o #neet 
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w...

źródło: xlels73aky451

Pobierz
  • 68
@eisil: zdradzę sekret - na początku w pracy kazdy udaje, ze coś umie. Z czasem nauczysz się wszystkiego jeżeli masz chęci i sie nie wystraszysz. Najważniejsze to nie być chamem, zeby nie zrazić do sie ie ludzi. Go*no prace na początek to standard. Tratuj ją jako coś sezonowego, w czym musisz sie chwile przemęczyć. Zarobisz pieniądze, nauczysz sie czegoś to poczujesz sie pewniej i będziesz mógł szukać dalej. Z każdym kolejnym
@Glikol_Propylenowy ty serio masz problem. Nie śledziłem nigdy Kononowicza, bo nie było czego śledzić. Patostreamy mnie nie interesują. Typ z tego co wiem, to zawsze był wykolejony. Ja alkoholu w ogóle nie tykam.

Ćwiczę dla siebie, dla zdrowia, dla sprawnosci, dlugowieczności, dla własnego bezpieczeństwa. I taki rower, i spierdotripy po prostu sprawiają mi przyjemność i rower jest często tylko środkiem, żeby znaleźć się gdzieś nad Wisłą na łonie natury, z dala od
@ameneos Chłop odklejony xd Daj mnie ojca albo matkę do telefonu. Pogadamy czy mają podobne poglądy i propsują twój styl życia. Oczekujesz rewolucji i myślisz, że będziesz jej beneficjentem będąc nieusamodzielnionym neetem. Nikt ci za free nic nie da. Ani ai kobity, ani sensu życia za pare lat jak starzy pójdą do piachu, ani dobrej roboty 4 dni w tygodniu bez skilla i znajomosci. Mówię to jako nawrócony neet, który ogarnął się
@ameneos: @machu41234: o hui, nie dostałem powiadomienia, nowy wykop działa znakomicie...

@machu41234 auto do życia niepotrzebne. A co do popędu, to możesz sobie załatwić ssri, jak to dla ciebie taki problem. A jak nie wiesz, to z wiekiem libido tylko spada. @mieszkamzmamusia już nie ma tego problemu odkąd bierze takie leki. Podobnie @hansschrodinger


dementuję, u mnie libido bez zmian, to @mieszkamzmamusia ma te problemy po ssri
@eisil:

Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona.


odradzam kołchozy. byłem w takim miejscu i wierz mi nie chcesz tam pracować. a już na pewno nie na 3 zmiany - mózg się pyerdoli od tego jeszcze bardziej. Jeśli jesteś osobą wrażliwą to bedziesz tam się bardzo męczył tak jak ja.

Lepiej wymyśl coś innego, kołchoz to nie miejsce dla takich
Utrzymują mnie rodzice. Siora też coś czasem dorzuci w formie prezentu, jak teraz oczyszczacz powietrza za ponad tysiaka.


@ameneos: nie wstyd ci tak pasożytować? XD a jak masz jakąś zachciankę typu kupienie gry na Stimie albo kupienie sobie paczki czipsów to idziesz do mamy i mówisz "mama daj"? XD

Juz nawet firmy wprowadzają z własnej woli 4 dniowy tydzień pracy. I tak jak pisałem, stoimy u progu różnych rewolucji, w tym
@ameneos:

iść do roboty, żeby przepierdzielić kasę na auto, które do tego jest workiem bez dna i żeby potem znaleźć babę i wtedy już całkiem stać się niewolnikiem. XD


ale #!$%@?, auto to dziś podstawowa rzecz, jak nie weźmie slubu albo nie zrobi bombelka to o jakim niewolnictwie mówić? po prostu siedź w domu bro bo samochód i bzykanie to niewolnictwo XD