Wpis z mikrobloga

Ojciec #!$%@?ł mi o #neet
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona. Jakaś masakra. Jestem bardzo nieporadny i autystyczny, prawdopodobnie miałbym problem z najprostszymi zadaniami wymagającymi jakichś umiejętności manualnych. Nie nadaję się do życia. Dobrze, że starego nie ma na co dzień w domu i że matka jest po mojej stronie, to może mnie z domu nie #!$%@?.

#przegryw #fobiaspoleczna
eisil - Ojciec #!$%@?ł mi o #neet 
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w...

źródło: xlels73aky451

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eisil: zdradzę sekret - na początku w pracy kazdy udaje, ze coś umie. Z czasem nauczysz się wszystkiego jeżeli masz chęci i sie nie wystraszysz. Najważniejsze to nie być chamem, zeby nie zrazić do sie ie ludzi. Go*no prace na początek to standard. Tratuj ją jako coś sezonowego, w czym musisz sie chwile przemęczyć. Zarobisz pieniądze, nauczysz sie czegoś to poczujesz sie pewniej i będziesz mógł szukać dalej. Z każdym
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy ty serio masz problem. Nie śledziłem nigdy Kononowicza, bo nie było czego śledzić. Patostreamy mnie nie interesują. Typ z tego co wiem, to zawsze był wykolejony. Ja alkoholu w ogóle nie tykam.

Ćwiczę dla siebie, dla zdrowia, dla sprawnosci, dlugowieczności, dla własnego bezpieczeństwa. I taki rower, i spierdotripy po prostu sprawiają mi przyjemność i rower jest często tylko środkiem, żeby znaleźć się gdzieś nad Wisłą na łonie natury, z dala
  • Odpowiedz
@ameneos Chłop odklejony xd Daj mnie ojca albo matkę do telefonu. Pogadamy czy mają podobne poglądy i propsują twój styl życia. Oczekujesz rewolucji i myślisz, że będziesz jej beneficjentem będąc nieusamodzielnionym neetem. Nikt ci za free nic nie da. Ani ai kobity, ani sensu życia za pare lat jak starzy pójdą do piachu, ani dobrej roboty 4 dni w tygodniu bez skilla i znajomosci. Mówię to jako nawrócony neet, który ogarnął
  • Odpowiedz
@ameneos: @machu41234: o hui, nie dostałem powiadomienia, nowy wykop działa znakomicie...

@machu41234 auto do życia niepotrzebne. A co do popędu, to możesz sobie załatwić ssri, jak to dla ciebie taki problem. A jak nie wiesz, to z wiekiem libido tylko spada. @mieszkamzmamusia już nie ma tego problemu odkąd bierze takie leki. Podobnie @hansschrodinger


dementuję, u mnie libido bez zmian, to @mieszkamzmamusia ma te problemy
  • Odpowiedz
@eisil:

Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona.


odradzam kołchozy. byłem w takim miejscu i wierz mi nie chcesz tam pracować. a już na pewno nie na 3 zmiany - mózg się pyerdoli od tego jeszcze bardziej. Jeśli jesteś osobą wrażliwą to bedziesz tam się bardzo męczył tak jak ja.

Lepiej wymyśl coś innego, kołchoz to nie miejsce dla
  • Odpowiedz
Utrzymują mnie rodzice. Siora też coś czasem dorzuci w formie prezentu, jak teraz oczyszczacz powietrza za ponad tysiaka.


@ameneos: nie wstyd ci tak pasożytować? XD a jak masz jakąś zachciankę typu kupienie gry na Stimie albo kupienie sobie paczki czipsów to idziesz do mamy i mówisz "mama daj"? XD

Juz nawet firmy wprowadzają z własnej woli 4 dniowy tydzień pracy. I tak jak pisałem, stoimy u progu różnych rewolucji, w tym dlugowieczności i nawet nieśmiertelności. Wszystko się
  • Odpowiedz
@ameneos:

iść do roboty, żeby przepierdzielić kasę na auto, które do tego jest workiem bez dna i żeby potem znaleźć babę i wtedy już całkiem stać się niewolnikiem. XD


ale #!$%@?, auto to dziś podstawowa rzecz, jak nie weźmie slubu albo nie zrobi bombelka to o jakim niewolnictwie mówić? po prostu siedź w domu bro bo samochód i bzykanie to niewolnictwo XD
  • Odpowiedz