Wpis z mikrobloga

Ojciec #!$%@?ł mi o #neet
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w kołchozie, na 3 zmiany, z patusami i łatką spierdona. Jakaś masakra. Jestem bardzo nieporadny i autystyczny, prawdopodobnie miałbym problem z najprostszymi zadaniami wymagającymi jakichś umiejętności manualnych. Nie nadaję się do życia. Dobrze, że starego nie ma na co dzień w domu i że matka jest po mojej stronie, to może mnie z domu nie #!$%@?.

#przegryw #fobiaspoleczna
eisil - Ojciec #!$%@?ł mi o #neet 
Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa #!$%@? w...

źródło: xlels73aky451

Pobierz
  • 68
@pepe998 nie ma czegoś takiego jak darmowy seks. Nie interesuje mnie w ogóle ta szopka w postaci podrywu, randkowania itd. Związek to kompromisy, spełnianie potrzeb drugiej osoby, spędzanie z nią czasu tak jak ona chce, zależność emocjonalna, i cały ten bagaż związany z tym jakie są kobiety, a o których nie mam dobrego zdania itd. I tak, wtedy już praktycznie musisz pracować, bo inaczej się skończy. Juz na samo wspólne mieszkanie musisz
nie ma czegoś takiego jak darmowy seks. Nie interesuje mnie w ogóle ta szopka w postaci podrywu, randkowania itd. Związek to kompromisy, spełnianie potrzeb drugiej osoby, spędzanie z nią czasu tak jak ona chce, zależność emocjonalna, i cały ten bagaż związany z tym jakie są kobiety, a o których nie mam dobrego zdania itd. I tak, wtedy już praktycznie musisz pracować, bo inaczej się skończy. Juz na samo wspólne mieszkanie musisz zarobić.
@ameneos: a Ty chleb sam wypiekales i śledzie lowiles, cebula czerwona też jak mniemam pochodzi z Twojej własnej uprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybacz, ale posmarowanie kromki chleba masłem i #!$%@? cebuli i pomidorów na śledzia może zrobić nawet absolwent szkoły specjalnej, więc jakoś bardzo się nie narobiłeś.
Właśnie widzę, że już masz niezła odklejkę, a będzie tylko postępować.
iść do roboty, żeby przepierdzielić kasę na auto, które do tego jest workiem bez dna


@ameneos: a to też prawda. Ja np polecam tanie samochody - mały, tani prosty samochód nadal ma większość zalet drogiego i fajnego (4 koła silnik i dach) a tak na prawdę to człowiek się szybko przyzwyczaja, przynajmniej dopóki nie musi schodzić ze standardem w dół i nie wspomina wcześniejszego lepszego auta. Najważniejsze żeby opony, hamulce i
@Glikol_Propylenowy:

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie skąd masz pieniądze na neet i skąd chcesz je brać planując neetowac przez całe zycie?

Jaki jest cel poprawiania kondycji i poprawy sylwetki, czyżbyś chciał poznać drugą połówkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślisz, że zaimponujesz jej neetowaniem?

@Daqnny:

Nikt ci za free nic nie da. Ani ai kobity

@pepe998:

jak nie weźmie slubu albo nie zrobi bombelka to o
@Abu_Hajaar: ale co to znaczy przystojny? Masz być od niej po prostu wyższy i się nie ulać, przydało by się jeszcze zadbać o trądzik, żeby morda nie wyglądała jak kratery na księżycu, reszta naprawdę się nie liczy, o ile nie celujesz w łaski 9/10 i wyżej. Liczy się głównie charakter i emocje, które jej dajesz. A powiedzmy sobie szczerze z przed 26 rokiem życia nie ma sensu wchodzić w żadne poważniejsze
@Glikol_Propylenowy ale się typie #!$%@?. Chodzi mi o składniki odżywcze i zanieczyszczenia. Jedyne co można robić, to ograniczać te toksyny, a nie jeszcze dorzucać do pieca. I tamto zdjęcie było odpowiedzią głównie do innego Mirka. Chcesz ze mnie zrobić jakiegoś typa, co nawet nie ma pojęcia o tym, co je, jak przeciętny użytkownik wykopu, a sam tak naprawdę się zaorałeś. Ja krewetek z azjatyckich ścieków nie zjadłbym, nawet jakby mi dopłacali. Ciągle
@ameneos: i tak za mało jeszcze tutaj przeczytałeś, zachęcam do dłuższego przeglądania mojego profilu, znajdziesz tam dużo więcej ciekawych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrz, zwróciłem Ci tylko uwagę, że neetujac jesteś totalnym gównem, bo to obiektywna prawda, to musiałeś przejrzeć moje wcześniejsze posty, żeby próbować jakoś mi #!$%@?, niestety nie udaje Ci się to, proponował bym Ci z taką samą energia zająć się swoim własnym życiem,
@Glikol_Propylenowy i znowu #!$%@? o juleczkach. Całe życie pod nie robione. XD To ty się #!$%@? od samego początku i nawet tego nie widzisz. Nie załapałeś w ogóle o co chodziło w moim poście ze śledziami, chociaż nawet podałem pewne nazwisko w tamtym poście. BTW. Tam poza śledziami jest pokrojony surowy czosnek. No tego juleczki na pewno nie przełkną. XD Mój post z żarciem miał mieć wydźwięk humorystyczny, a tobie od razu
@Jerry664 przeczytaj wszystkie jego posty. Wszystko robione pod Julki. A tam chodziło o to, że niby właśnie ćwiczę po to, że mam nadzieję, że któraś na mnie spojrzy. On cały czas próbuje gdzieś wbić szpilkę. Typowy toksyk.
@ameneos: oj stary, przejrzałem sobie Twój profil. 30+ letni prawik z Tarchomina, który nigdy nawet nie miał portalu na Badoo czy Tinderze. Uważasz, że seks to "wpychanie #!$%@? do śmierdzącej dziury" nie masz nawet prawa jazdy, dlatego wszędzie #!$%@? rowerem, ale najchętniej #!$%@? wszystkie diesle ze świata. #!$%@? kocopoly o ekologii, nienawidzisz kobiet, i masz mózg przeżarty głupotami o UFO i długowieczności, która niby ma Ci zapewnić rozwój technologii xD. Jeśli
@Glikol_Propylenowy:

ale co to znaczy przystojny? Masz być od niej po prostu wyższy i się nie ulać, przydało by się jeszcze zadbać o trądzik, żeby morda nie wyglądała jak kratery na księżycu, reszta naprawdę się nie liczy, o ile nie celujesz w łaski 9/10 i wyżej. Liczy się głównie charakter i emocje, które jej dajesz.

Większego #!$%@? dawno nie słyszałem
@Glikol_Propylenowy: Ty nie masz być wyższy od kobiety tylko wyższy od innych mężczyzn.

Głównie liczy się wygląd te "emocje i charakter" to tylko dodatek.

Tak tak, trzeba poczekać az kobieta się wybawi i zgarnąć ją z gowniakiem jak będzie miała 30 lat i 3 cyfry na wadze
@Glikol_Propylenowy już się nie bój, tylko napisz, że chętnie byś wrócił do neetu, ale to niemożliwe ani teraz, ani na emeryturze, której nie będziesz miał przy obecnej demografii. Przestań sobie już racjonalizować swoje wysiłki. W ostateczności zjedz już ten makaron, to ci serotoninka się podbije i wyluzujesz.