Wpis z mikrobloga

Z nieskrywaną dumą przedstawiam Wam kompletnie przebudowane Programistyczne Bingo w wersji 8.0. Był to naprawdę świetny projekt w swoich założeniach, ale jednak leżała w nim szata graficzna. Postanowiłem je przebudować całkowicie od początku. Co się zmieniło w tej odsłonie?

1. Totalnie nowa szata graficzna. Jest to teraz kwadrat o boku 7x7 pól, każde pole ma 300x300 pikseli i wygląda to teraz jak prawdziwa karta do bingo
2. Ujednoliciłem czcionkę i zastosowałem jej dwa rozmiary (Calibri 34 i 68)
3. Usunąłem pozycje: BRAK POWODZENIA U KOBIET
4. Dodałem pozycje: JEGO KOBIETA JEST Z NIM TYLKO DLA PIENIĘDZY; ADHD; WIERZENIE W TO, ŻE ELDORADO W IT NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY
5. Na środku wstawiłem obrazek programisty
6. Jedna przekątna szereguje choroby psychiczne a druga rzeczy związane z ruchaniem

Wstawiam też link do pobrania w najlepszej rozdzielczości do wstawiania na fora albo do wydrukowania -> KLIK

Jest to mój pierwszy projekt związany z IT i sprawił mi on mnóstwo frajdy. Na pewno będę chciał brać udział w kolejnych wersjach tego projektu. Pozdrawiam wszystkich programistów i osoby związane z IT.

#programowanie #naukaprogramowania #it #pracait #cplusplus #java #python #javascript #korposwiat #korpo #programista15k #programista25k #programujzwykopem #webdev
Saddam_Husajn - Z nieskrywaną dumą przedstawiam Wam kompletnie przebudowane Programis...

źródło: Programistyczne Bingo 8.0

Pobierz
  • 35