Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Wielu z Was - i nas - wychowało się w erze phpBB by Przemo, jednym z najbardziej rozwiniętych darmowych systemów forów dyskusyjnych. Projekt ten bezdyskusyjnie odegrał ważną rolę w historii polskiego Internetu. A jak potoczyły się losy jego twórcy? Sami go o to zapytajcie! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Już w niedzielę 11.02 o godzinie 20:00 odbędzie się AMA z Przemkiem Matogą, twórcą projektu phpBB by Przemo. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu! ( ̀_́)

[Marka własna; autoreklama]
#programowanie #php #ciekawostki #technologia #gruparatowaniapoziomu #ama
wykop - Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Wielu z Was - i nas - wychowało się w erze phpBB by ...

źródło: przemo

Pobierz
  • 119
@wykop: ja rozumiem że sentyment, ale szczerze phpbb by przemo to było gówno jakich mało :D
Fajne dla jakiegoś dzieciaka, które się nie znało, a chciał sobie na szybko postawić jakieś malutkie forum i o nim zapomnieć, ale na coś poważniejszego się nie nadawało. Za gówniarza siedziałem w php i jak ludzie chcieli rozwijać swoje fora na by przemo to była jakaś masakra, bo to był zwykły phpbb tylko po prostu
@wojtek321: A ty co zrobiłeś i udostępniłeś za friko ? Jak się nie podoba to zawsze możesz zakopać i osoby Cię plusujące.


@worlink: chyba każdy programista udziela się za free przy projektach open source. Chcąc wejść w tę branżę na poważnie, ciężko zdobyć doświadczenie w inny sposób, zdecydowana większość programistów zostaje w open source na zawsze nawet dla samej społeczności i zawartych tam znajomości, sam po godzinach udzielam się w
@bnq2

Kiedyś to były czasy, dzięki temu gościowi w necie można było znaleźć rozwiązanie każdego problemu w banalny sposób. praktycznie każda dziedzina posiadała swoje ogólnodostępne forum. Zbudowanie własnego wymagało minimum wysiłku którego teraz sie nie spotyka... Teraz wszystko #!$%@? w jakieś śmieciowe facebookowe gówno grupy, nie indeksowane przez google... znaleźć rozwiązanie problemu graniczy z cudem, nie wspominając o wałkowaniu w kółko tych samych tematów.


Przemo, wielkie dzięki!


Ja nawet kiedyś miałem taki
@Nietutejszy1988 dokładnie mogę mieć złe odniesienie bo takie fora odwiedzałem intensywnie 10 lat temu i więcej czyli wtedy internet jeszcze tak super dostępny nie był. A że nie był to pełno głupków prostaków i prymitywów po prostu nie obczajało tematu. Więc na forach było mniej idiotycznych pytań.
Dzisiaj grupy na wszelki temat zostajesz nowym członkiem przez dwa dotknięcia na ekranie i #!$%@? zadajesz to samo pytanie które było wczoraj I tak śmiecisz