Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu Hiszpanii. Prawdopodobnie zachodni wywiad dowiedział się o zakamuflowanym transporcie i ktoś statek "uszkodził". Statek przestał móc płynąć dalej więc rosjanie posłali go na dno. Obecnie mamy 2 reaktory atomowe na dnie morza śródziemnego.
Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.
Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.
@szychun: W pentagonie muszą płakać że jeden dziad niszczy imperium amerykańskie, gdyby był po prostu izolacjonistom to już nawet byłoby lepiej a ten aktywnie zraża sobie sojuszników
Dożylismy czasów kiedy Putin musi błagać na kolanach Trumpa żeby Ukraina nie atakowała Moskwy w czasie parady XDDDDD Jak to było? Ukraina nie ma kart? Hahah #ukraina #wojna #rosja #usa #swiat
pamiętam że dołączyłem do tego pożal się boże portalu dla emerytów tylko dlatego że miały tu być przecieki z matury lata temu (w sumie były ale przeklejone 1:1 z twittera) XDD Całe szczęście miałem więcej niż 68 iq i nie nabrałem się na garnek na głowie, barke czy wykop premium.
Nawiasem mówiąc to trochę śmieszne że taki europejski kraj nie potrafi do dziś dnia ogarnąć corocznych przecieków z podlasia czy na metode
A na chleb mieliśmy tylko mieć za Tuska. Tymczasem WIG20 historyczny boost, konsumpcjonizm Polaków rośnie, Orlen rośnie, sondaże partii Tuska rosną. Wszystko odwrotnie jak prawica zapowiedziała. #bekazpisu #polityka #ukraina
Ukraina po zakończeniu tej kacapskiej wojny będzie najbardziej doświadczonym krajem pod względem nowoczesnego teatru wojennego. O ile już nie jest. Prawaki, czy sojusz z takim sąsiadem jest w interesie Polski? Czy może wręcz przeciwnie?
@Gensek: Śmiesznie się to zestawia z moim miastem powiatowym (zresztą jak większość Polski) gdzie mamy coroczną, przymusową i pilnowaną przez służby deratyzacje
Zgłaszajcie filmiki konfitury na YT za dokuczanie i nękanie (podpada pod 107kw). Polecam też uciąć mu finansowanie czyli przez formularz kontaktowy patronite skontaktować się z nimi. Pierwsze maile już poszły. Mam nadzieje, że spadnie z rowerka
byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami, ale nic nie sprawia większej radości niż to: #wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.
Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.
Materiał