Wpis z mikrobloga

Ni cholery nie rozumiem tego całego cyrku z hotdogami na stacji. Mięso oddzielane mechaniczne i bułka wychodowana na chemikaliach to nie jest szczyt gwiazdek Michelin a zawsze trafi się typ co #!$%@? jakby to miał być jego ostatni posiłek w życiu.

-hotdoga poproszę
-jaki?
-omm ommm jakie są
-parówka, kiełbasa, kiełbasa z dzika, kiełbasa z serem, kiełbasa z chili
-to nie wiem to niech będzie ta z dzika
-ok
-ALBO NIE! Z CZILI POPROSZEM!
-ok, jakie sosy?
-ommm hhhhmmm jakie są?
-tu jest karteczka, mamy kechup, majonez dijon, 999 wysp, o smaku spermy, meksykański, amerykański, słodkie chili
-ommm nie wiem, to niech będzie może 999 wysp hmmmmm.... meksykański, dijon... i niech da pani jeszcze tego czili

To jest kawałek mięsa trzeciej kategorii a ludzie się spuszczają jakby to był 8 cud świata. Wchodzisz, mówisz "dobry, dużego hotdoga, parówa, ketchup i musztarda" i tyle, za tobą jest kolejka ludzi którzy zatankowali i muszą #!$%@?ć dalej. To jest jedzenie abyś się zapchał i nie umarł z głodu przez następne 1,5 godziny a nie kuchnia Gesslerowej. Z resztą zwykle obok są bardziej luksusowe kanapki z sałatą, prawdziwą szynką czy wołowiną ale ty wolisz odkrywać walory smakowe #!$%@? mięsa maczanego w 10 wersjach keczupu Develey.

#dziendobry #gownowpis #jedzenie #fastfood
SzubiDubiDu - Ni cholery nie rozumiem tego całego cyrku z hotdogami na stacji. Mięso ...

źródło: hot-dog

Pobierz
  • 95
@SzubiDubiDu: Nie od dziś wiadomo, że chłopi mają już szargane żołądki. Chłopu nie będzie smakowało mięso z kaczki czy szlachetne ryby jak pstrąg czy łosoś. Chłopi mają proste żoładki od pokoleń wychowane na tanich węglowodanach i cukrze.
A te bułki z tanim mięsem i tłustym sosem to jest to co do chłopa trafia najbardziej.
enten - @SzubiDubiDu: Nie od dziś wiadomo, że chłopi mają już szargane żołądki. Chłop...

źródło: 915518-352x500

Pobierz
@SzubiDubiDu: Brzmisz jak nowy pracownik stacji paliw który odkrył że trzeba robić hot dogi i że jest to popularna przekąska. I że klienci są mocno nie zdecydowani a każdy chce zjeść smaczny posiłek przed podróżą.
Z tego masz dochód więc grzecznie bułeczkę przypiekaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo przyjdę i sprawdzę czy dobrze to robisz.
@Messix: ej a wiesz, że nie wszystkie parówy muszą być ciepłe w środku? Dlatego pracownicy stacji mają termometry do nich?XD Dlatego się pytają jakie są? XD
Obecnie ropa kosztuje tyle samo co w 2005 roku, tylko wtedy litr kosztował 3,90, a dzisiaj 5,80. Orlen notuje rekordowe zyski, bynajmniej nie na parówkach.


@PiccoloGrande: Ropa w 2005 kosztowała 41,25 USD, 46% mniej niż dziś (77 USD), dolar kosztował 3zł, 25% mniej niż dziś. Koszt baryłki w PLN wzrósł 2,5x w stosunku do 2005 (~300zł/120zł), cena na stacji ~1,5x
Ropa w 2005 kosztowała 41,25 USD, 46% mniej niż dziś (77 USD), dolar kosztował 3zł.


@Nie_masz_racj_idioto: Dnia 29.08.2005 baryłka ropy kosztowała dokładnie 70,85 USD, a dolar 3,3032 PLN. Dnia 20.09.2005 w hurcie (obrót krajowy) litr benzyny kosztował 2,98 PLN (dzisiaj 5,00 PLN).
bo stacja służy to tankowania i jechania dalej


@SzubiDubiDu: Skoro sprzedają różne hot-dogi w różnych wersjach to stacja nie służy tylko do tankowania, ale też do zjedzenia hot-doga i zakupu innych rzeczy, które mają w ofercie. Równie dobrze mnie może #!$%@?ć typ podający dane do faktury przede mną, a ja głody jestem i mam ochotę na hot doga.
Nie wiem, napisz list do stacji, że uważasz, że ich model biznesowy ci