Wpis z mikrobloga

#wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci

Siedzę sobie, myślę i dochodzę do wniosku, że nasralem sobie do życiorysu.

Kiedyś 90 procent mojego czasu zajmowała rozrywka i planowanie rozrywki.

Potem poznałem obecna żonę. na początku chyba było fajnie, coraz trudniej sobie przypomnieć.

Ale od urodzenia dzieci to koszmar.

Potem doszła roszczeniowość i handel dupa (waluta wymienna jak jesteś posłuszny)

Potem nawet to było #!$%@?, aż wreszcie przesadziła i któregoś dnia powiedziała, że już tego nie lubi.

Ja też nie lubiłem rozmów z nią, bycia taksówkarzem, zakupowcem i organizatorem i sponsorem wyjazdów.

Nawet o auto musiała się nauczyć dbać.

I tak ciche dni zmieniły się w miesiące, potem lata.

Dziś syn ma urodziny, więc jesteśmy w sali zabaw. Siedzimy 50metrow od siebie, żeby przypadkiem się nie pokłócic.

Życie już nie sprawia mi przyjemności.

Przepraszam za ten wysryw. Może się trochę lepiej poczuje. Kumplom nie chce mówić takich rzeczy. Mają swoje problemy.

Wiem, że muszę odbudować swoje życie.
Znaleźć czas na sport i nie siedzieć tyle czasu w domu.
Może jakiegoś kolegę czy koleżankę żeby pójść na spacer, pobiegać, żeby nie siedzieć w domu.
Byle blisko od domu. Każdy kumpel mieszka w innej dzielnicy więc autem to minimalnie 30 min drogi, a komunikacja to pewnie godzina z hakiem.

W grudniu straciłem robotę, więc nastrój też mi się nie poprawił.

A jestem z tym całkowicie sam.
mam__pytanie - #wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci 

Siedzę sobie, myślę i doc...

źródło: temp_file6663430164743216528

Pobierz
  • 491
@mam__pytanie: Moi starzy mieli relację jak pies z kotem, ojciec na posyłki a matka wiecznie naburmuszona królewna. Zryło mi to banię i sam się #!$%@?łem w identyczną sytuację, uciekam w pracę i internet a najlepiej odpoczywam gdy w domu nikogo nie ma, bo oznacza to brak dramy i rozkazywania.

Przykro się to czyta, trzymaj się cumplu - musisz nauczyć się żyć swoim życiem bo z żoną to jesteś razem tylko na
OP sam pisze, że na wszystko sam zapracował, czyli wziął sobie księżniczkę, którą trzeba zabawiać - teraz ma tego efekty. Sam się tak urządził.


@4mmc-enjoyer: Przecież na wykopie nie raz mozna poczytać wpisy wykopków w różnych tematach, że oni mają żonę która zajmuje się domem, albo gdzies tam pracuje ale jej zarobki nie mają znaczenia i sobie chwalą taki konserwatywny wg nich system xD