Wpis z mikrobloga

#wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci

Siedzę sobie, myślę i dochodzę do wniosku, że nasralem sobie do życiorysu.

Kiedyś 90 procent mojego czasu zajmowała rozrywka i planowanie rozrywki.

Potem poznałem obecna żonę. na początku chyba było fajnie, coraz trudniej sobie przypomnieć.

Ale od urodzenia dzieci to koszmar.

Potem doszła roszczeniowość i handel dupa (waluta wymienna jak jesteś posłuszny)

Potem nawet to było #!$%@?, aż wreszcie przesadziła i któregoś dnia powiedziała, że już tego nie lubi.

Ja też nie lubiłem rozmów z nią, bycia taksówkarzem, zakupowcem i organizatorem i sponsorem wyjazdów.

Nawet o auto musiała się nauczyć dbać.

I tak ciche dni zmieniły się w miesiące, potem lata.

Dziś syn ma urodziny, więc jesteśmy w sali zabaw. Siedzimy 50metrow od siebie, żeby przypadkiem się nie pokłócic.

Życie już nie sprawia mi przyjemności.

Przepraszam za ten wysryw. Może się trochę lepiej poczuje. Kumplom nie chce mówić takich rzeczy. Mają swoje problemy.

Wiem, że muszę odbudować swoje życie.
Znaleźć czas na sport i nie siedzieć tyle czasu w domu.
Może jakiegoś kolegę czy koleżankę żeby pójść na spacer, pobiegać, żeby nie siedzieć w domu.
Byle blisko od domu. Każdy kumpel mieszka w innej dzielnicy więc autem to minimalnie 30 min drogi, a komunikacja to pewnie godzina z hakiem.

W grudniu straciłem robotę, więc nastrój też mi się nie poprawił.

A jestem z tym całkowicie sam.
mam__pytanie - #wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci 

Siedzę sobie, myślę i doc...

źródło: temp_file6663430164743216528

Pobierz
  • 491
  • Odpowiedz
  • 4
@kamilwraca18 brak szacunku to na pewno.
Ale pytanie czy z drugiej strony może liczyć na szacunek?
Ja kupiłem meble do kuchni, ja kupiłem zmywarkę, ja kupiłem tabletki do niej.
A ona z lapskami do mnie jak je wkładam do zmywarki, bo kupiłem jakieś gówno chemiczne zanieczyszczone chlorkiem sodu i chce truć ja i dzieci.
Autentyk.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: tez tak myśle. na moje pytanie czy pomagał przy dzieciach lub sprzątał, nie odpowiedział xD tylko odwrócił kota ogonem (odpisał, że UMIE gotować i sprzątać, ale nie że pomagał xd)
  • Odpowiedz
Każda baba lubi seks. Mogę założyć się z tobą o 1000 zł że zbajerował bym twoja żonę i by jeszc


@kamilwraca18: Może i każda, ale raczej z mało którym facetem. A ty możesz co najwyżej pofantazjować na wykopie co byś nie zrobił xD znalazł się donżuan wykopowy beka xD
  • Odpowiedz
@mam__pytanie pozwalasz jej na to, to masz xd

Weź lepiej rozwód, sąd ustalił wizyty z dziećmi, będziesz miał nadal kontakt

Poznaj nowa babę, uprawiaj seks jak za dawnych lat, ale na Boga nie rób już dzieci bo wpieprzysz się w nowe gówno xd
  • Odpowiedz
@mam__pytanie: Weź rozwód. Jestem z rodziny, gdzie moi rodzice zaczęli się kłócić jak jeszcze moja pamięć nie sięga. Moim dziecięcym marzeniem było to, żeby wzięli rozwód albo żeby umarli i żebym poszedł do domu dziecka. Nawet jeśli masz ślub, to twój majątek sprzed ślubu należy do ciebie, tylko to co zarobiłeś później jest dzielone na pół. Nie ma sensu tego ciągnąć na siłę, bo frustracja tylko będzie narastać, a w wieku
  • Odpowiedz
@mam__pytanie: ty razem ze swoja zona dziecku zycie #!$%@?. nie zdejmuj z siebie odpowiedzialnosci, jestes tak samo winny. jak sie czujesz z tym ze twoje dziecko nie bedzie dorastac w normalnej rodzinie? ze nie zapewniles mu PODSTAWY?
  • Odpowiedz
@mam__pytanie widzisz? "Jesteś winny" "alkoholik" "nie pomagał bezrobotnej gaci wrzucić do pralki" hahaha

Stary xd słuchaj mnie uważnie: życie masz jedno.

Rozwód, podział majątku, kontakt z dziećmi i nowy rozdział w życiu.

Drugiego życia nie dostaniesz xd

I nie słuchaj różowych stąd bo spiorą ci tylko lep xd
  • Odpowiedz
  • 1
@addddd: tak zdecydowanie pomagałem, urodziny syna dla części rodziny zorganizowała ona, dla mojej części w całości ja, ugotowałem posprzątałem itp.

Ale jeśli ktoś mówi, że dziś jest dzień sprzątania i nie ma czasu na seks to mam #!$%@? na to, co dzieje się po tej wypowiedzi.
Bo u mnie akurat wypada dzień oglądania seriali i bawienia się z synem lego.

Byłas kiedyś na wojnie?
  • Odpowiedz
@mam__pytanie: Wszystko co opisałeś jest powodem dla którego sam boję się założyć rodzinę. Nie ze strachu przed odpowiedzialnością, tylko ze strachu co potencjalna partnerka może #!$%@?ć w przyszłości mając na uwadze jak silnym kultem w tym kraju otoczone są matki. Nie wyobrażam sobie #!$%@?ć na dobro rodziny i żony, a koniec końcu zostać z #!$%@? w ręku, za dużo nasłuchałem się podobnych historii z pierwszej ręki

A ci co mówią "widziały
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa:

Tak, i dziwnym trafem to zawsze ja byłem tego przyczyną, a to że się za mało staram (o nią), a to że jest ze mną nieszczęśliwa albo że w ogóle jest nieszczęśliwa, nigdy nic konkretnego.

@szynszyla2018:
Architekturę, chwilę popracowała w zawodzie ale sobie odpuściła i teraz pracuje na infolinii i przebukowuje bilety lotnicze. Do tego pomiędzy tymi pracami miała 3 lata wolnego (L4 w ciąży, urlop macierzyński i wychowawczy).
  • Odpowiedz