Wpis z mikrobloga

#wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci

Siedzę sobie, myślę i dochodzę do wniosku, że nasralem sobie do życiorysu.

Kiedyś 90 procent mojego czasu zajmowała rozrywka i planowanie rozrywki.

Potem poznałem obecna żonę. na początku chyba było fajnie, coraz trudniej sobie przypomnieć.

Ale od urodzenia dzieci to koszmar.

Potem doszła roszczeniowość i handel dupa (waluta wymienna jak jesteś posłuszny)

Potem nawet to było #!$%@?, aż wreszcie przesadziła i któregoś dnia powiedziała, że już tego nie lubi.

Ja też nie lubiłem rozmów z nią, bycia taksówkarzem, zakupowcem i organizatorem i sponsorem wyjazdów.

Nawet o auto musiała się nauczyć dbać.

I tak ciche dni zmieniły się w miesiące, potem lata.

Dziś syn ma urodziny, więc jesteśmy w sali zabaw. Siedzimy 50metrow od siebie, żeby przypadkiem się nie pokłócic.

Życie już nie sprawia mi przyjemności.

Przepraszam za ten wysryw. Może się trochę lepiej poczuje. Kumplom nie chce mówić takich rzeczy. Mają swoje problemy.

Wiem, że muszę odbudować swoje życie.
Znaleźć czas na sport i nie siedzieć tyle czasu w domu.
Może jakiegoś kolegę czy koleżankę żeby pójść na spacer, pobiegać, żeby nie siedzieć w domu.
Byle blisko od domu. Każdy kumpel mieszka w innej dzielnicy więc autem to minimalnie 30 min drogi, a komunikacja to pewnie godzina z hakiem.

W grudniu straciłem robotę, więc nastrój też mi się nie poprawił.

A jestem z tym całkowicie sam.
mam__pytanie - #wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci 

Siedzę sobie, myślę i doc...

źródło: temp_file6663430164743216528

Pobierz
  • 491
@mam__pytanie: przez 8 lat dawała seks bez zmian? No to może ma jakieś choroby po porodzie. Ale nie drąży tematu.

Bo ogólnie pierwsze 2-3 lata zakochania = seks oszukany, bo hormony dopalają, ale później już hormony znikną i zostaje prawdziwa ochota na seks. Ale jeśli ona po tym okresie dalej chciała często seks, to jest już większa szansa ze ma jakiś problem zdrowotny.
. Oszukała mnie kiedyś z godzina powrotu. Otworzyłem piwo, które miałem wypić u kumpla, który czekał na dole, aż przyjedzie. I cyk po 20 min policja. Na szczęście sąd uznał że dzieci były najedzone wykąpane i uśpione i nie może być może o jakimkolwiek narazeniu ich na niebezpieczeństwo.

Zostałem uniewinniony.


@mam__pytanie:
o kur wa
cooo

Doniosła na ciebie????????????
To już za mocno eskalowało
  • 0
@retromirek nigdy nie miałem kochanki, nie potrafię kłamać za bardzo i nie wiem co miałbym jej powiedzieć.
Nie wiem dlaczego młodsza laska miałaby się ze mną spotykać, skoro nie daje perspektyw i musi się spotykać w tajemnicy przed światem. Laski lubią się chwalić partnerem.
Jeśli piszesz, że po jej stronie nie ma żadnych chęci i żadnej refleksji plus to trwa lata, to według mnie sytuacja jest nie do odratowania. Gdybyście mogli na spokojnie porozmawiać i ustalić, co musi się stać, żebyście uratowali małżeństwo, to dawałabym temu przedsięwzięciu jakieś szanse. Ale doczytałam twoje komentarze i jedyne co mogę powiedzieć, to: dzwoń do adwokata. Zabezpiecz się i poznaj swoje prawa m.in. w kontaktach z dziećmi. Chyba, że jesteś
niestety tego, co się stanie za 5-7 lat nie dasz rady przewidzieć.


@dobre_ziajty: dziwne, a niektórzy jakoś dają radę ¯\(ツ)/¯ da się, ale to są nieoczywiste rzeczy, jak w moim wcześniejszym komentarzu
Moja wina polega na tym, że nie mając z tego związku żadnych korzyści przestało mi się chcieć ja wozić, pomagać czy jeździć z paczkami z Zalando w tą i z powrotem.


@mam__pytanie: na pewno nie tylko, ale rozumiem że wygodnie ci tak myśleć. W sensie sorry, ale znam dorosłe dzieci wysokofunkcjonujących alkoholików i straciłeś dużo z mojego współczucia w tym momencie