Wpis z mikrobloga

Kuciutko i na temat. Będziesz mieszkał w schowku deweloperskim 19m2 za 3,5k zł mięsięcznie i będziesz projektował szczęście i satysfakcję. Co? przestrzenny dom z basenem? To dla nieszczęśliwców bo jak wiemy pieniądze szczęścia nie dają i nic dwa razy się nie zdarza coś tam coś tam.
No już Areczek, wracaj do tabelki przestawnej w excelu bo coś się za bardzo rozmarzyłeś przy poniedziałku.

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #spoleczenstwo #ekonomia #wynajem #inwestowanie #inwestycje #finanse #pieniadze
banicjant997 - Kuciutko i na temat. Będziesz mieszkał w schowku deweloperskim 19m2 za...
  • 11
@banicjant997: Ale Pana Walkiewicza to szanuj bandyto. U mnie akat się potwierdza, że tak samo szczęśliwy byłem we własnościowym 24 m^2 w powiatowym jak i we własnościowym 62 m^2 w dobrej lokalizacji w wojewódzkim, nieszczęśliwy za to byłem wszędzie na wynajmowanym, niezależnie od tego jaki standard miało.

Moja matka jest nieszczęśliwa w odpicowanym domu 150 m^2. Te rady są dla zarobionych, ale nieszczęśliwych ludzi a nie gołodupców na wynajmie, którzy srają
@banicjant997: Powiedział że jeśli nie cieszymy się z małego mieszkanka, CZASAMI WYNAJETEGO - no ja akurat nie lubię palić pieniędzmi w piecu więc cieszyłem się z małego mieszkanka własnościowego, a z wynajętego się nie cieszyłem.

Walkiewicza lubię słuchać, bo to po prostu zdroworozsądkowy chłop bez jakiejś napinki coachowej.
@damienbudzik: @majkel88 @damienbudzik Bardziej kwestia ze te frazesy mowia ludzie którzy mają już swoje albo swoje+ dwa nastepne na wynajem. Nigdy nie słyszałem zeby ktoś tryskając szczęściem został na tych 9m2 z kolegą a pieniądze przeznaczał na inne cele. Klasyczne banialuki dorobasów. Coś jak psychoterapeuci o złagodzeniu problemu 'wyjsciem do ludzi' albo zimnymi prysznicami. Ostatnio wpadła mi cała seria na instagramie takich mędrców co przekonują biedotę ze ten pieniądz to tak
@dzem_z_rzodkiewki: wiesz, że aktualnie to nie nazywa się służba i wiele osób korzysta z usług osób które sprzątają? Ja mam mieszkanie, a nie dom, a i tak przychodzi do mnie pani sprzątać. A zakupy możesz zamówić przez internet i też Ci przywiozą. Także aktualnie to jest koszt kilku stówek miesięcznie, żeby już można było mówić o wyższości domu nad mieszkaniem premium wg Twoich standardów