Wpis z mikrobloga

  • 269
@massh: Typ tak śliski i moralnie obrzydliwy że ludzie będą chcieli tą zgniliznę zobaczyć. Więc książka się sprzeda.
  • Odpowiedz
  • 12
@massh jak pierwszy raz usłyszałem o jego nowym biznesie w beczki/tokeny to byłem 100% pewny, że ludzie zostaną wydymani.

Ktoś kto jak kameleon zmienia poglądy nie może być człowiekiem moralnym a z takim nie chciałbym wchodzić w żadne "byznesy".

Ha tfu
  • Odpowiedz
@massh: aż się dziwiłem, że w zeszłym roku ówczesne #tvpis go nie grillowało jako osoby z otoczenia Tuska. Czytałem plotki, że poszedł na układ z Karakanem, że wycofuje się z polityki, ale biznesowo żadne służby go nie ruszają.
  • Odpowiedz
@Widur: ale jak gotuje w swojej rustykalnej kuchni w Lublinie używając świeżych ziół prowansalskich to robi wrażenie takiego zachodniego gościa któremu się udało w życiu
  • Odpowiedz
@Widur:
Najbardziej mnie śmieszna jego fanboje z Insta czy Fb, gdzie wrzuca jakiś filmik gdzie soli i pieprzy ogórka …. A oni: woooow niesamowite, co za przepis Xdddddd
  • Odpowiedz
  • 2
@text: Janusz gniecie białą fasolę i sypię koperkiem / mmm panie Januszu musi mieć pan swój program kulinarny
  • Odpowiedz