Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten ajfon to jest jednak to - jak to wszystko działa - klik i jest. Tym bardziej jak wszyscy dookoła mają ajfona. Tak,miałem androida jak i kilka innych systemów na telefonach wcześniej ale nic mi się bardziej nie podoba niż ios, i nie będę się kłócił które lepsze. Mam tylko jedno wymaganie - to ma działać. Szybko, sprawnie. I jednak ten ios spełnia najbardziej wymagania. A jeżeli chodzi o pieniądze to teraz flagowiec z Andkiem kosztuje tyle samo albo więcej niż ajfon.
#android #ios #technologia
  • 146
ja od prawie roku mam s22


@Pietruchoowy: stary ja od trzech lat mam S20+ i to będzie mój pierwszy smartfon, w którym prędzej zmienię baterię niż jego samego. xD
Różowa ma S23 i na prawdę nie widzę żadnych sensownych powodów, żeby brać np. S23+, ba, jeszcze slot na kartę pamięci #!$%@? i urwali 4GB ramu.
@Credek: ja mam iphone, bo tylko na nim widać było różnicę w jakości fotek względem telefonów na androidzie no i tylko iphone miało telefon w małym rozmiarze z dobrym aparatem

Picrel to test, który zrobiłem wtedy dla porównania jakości zdjęć mojego starego Xiaomi za 500zł i NOWYCH polecanych wszędzie modeli za kilka tysi...
Ranger - @Credek: ja mam iphone, bo tylko na nim widać było różnicę w jakości fotek w...

źródło: Untitled_modele

Pobierz
@Pietruchoowy akurat porównujesz tu s22 który kosztował podobnie do iPhone jak wychodzil. Sam używałem długi czas telefonów z andkiem, nexusy, Samsungi, ostatnio #!$%@? i dopóki się nie przesiadłem na iOS też mi się wydawało że nie zamulają
2. Kup iPhone, który mimo żałosnych 60Hz ma flagowe bebechy


@1nfinity: flaga od iphone czyli pro ma 1-120HZ ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to już chyba z 4 lata jak się nie mylę XD Jeśli miałeś 14 pro i tego nie zauważyłeś, to może Ci to 120HZ wcale tak potrzebne nie jest jak się wydaje XD Reszta chyba się zgadza XD
@bezprzypau: dokładnie xD wszystkie Janusze co mają orgazm po chwyceniu iPhona jak autor wpisu, najczęściej porównują je do swoich Xiaomi za 800 zł. Ja miałem odwrotny przypadek - na miesiąc przesiadłem sie z flagowego androida (Oneplus) na 3 letniego wtedy iPhona 7. Do dziś mam traume z tego powodu. Multitasking - tragedia, personalizscja czegokolwiek - tragedia, przeglądarka jakąkolwiek byś nie zainstalował to była tak naprawdę Safari xD Na plus jedynie mogę
Warto obejrzeć filmik. Średniak za 2,5k vs iphone za 4k+


@fishery: bardziej 2.8k vs 3.6k (new, invoice, allegro), nie wiem co za sens porównywać z plusem XD W cenie jest też support systemu, audio, aparaty, haptyka i inne pierdoły. Zresztą to porównanie jest z zeszłorocznym base modelem. Zobacz sobie nothinga do 15 pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijam fakt, że nothingi mają jakiś zajebisty kompleks iPhone'a -
Gluptaki - > Warto obejrzeć filmik. Średniak za 2,5k vs iphone za 4k+

@fishery: bard...

źródło: Screenshot 2024-01-02 at 12.32.45

Pobierz
klik i jest


@Credek: ta, póki nie chcesz czegoś szczegółowego mieć do klikania, aplikacji do różnych rzeczy, albo kompatybilności z innymi zewnętrznymi programami i urządzeniami, to albo klik i zapłać i jest, albo nie ma co klikać xd
Takim świeżym przykładem jest np. gdy nagrywasz coś iphonem to musisz potem konwertować żeby na kompie przerabiać xd

I pytanie z jakich telefonów i androidów korzystałeś poprzednio, bo domyślam się że nawet nie
ten ajfon to jest jednak to - jak to wszystko działa - klik i jest


@Credek: ale wiesz ze jak sie ma nowego androida niezasmieconego durnymi apkami to tez dziala - klik i jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tluczek_do_kartofli:

Robię coś na telefonie, otwieram safari na maku i mam otwarte wszystkie karty z telefonu.

jest na Chrome/Mozilli/większości przeglądarek

Hasła, karty z walletu, wszystko samo się synchronizuje bez grama mojej ingerencji.

Od dawna w powyższych przeglądarkach

Airprint to raptem dwa kliki bez instalowania jakiegokolwiek sterownika albo innego badziewia

Fakt, tu plus,

Ipad 7th gen ogarnia lepiej lr niż Dell mojej żony z 8gb ram

Nie znam się to się nie