Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten ajfon to jest jednak to - jak to wszystko działa - klik i jest. Tym bardziej jak wszyscy dookoła mają ajfona. Tak,miałem androida jak i kilka innych systemów na telefonach wcześniej ale nic mi się bardziej nie podoba niż ios, i nie będę się kłócił które lepsze. Mam tylko jedno wymaganie - to ma działać. Szybko, sprawnie. I jednak ten ios spełnia najbardziej wymagania. A jeżeli chodzi o pieniądze to teraz flagowiec z Andkiem kosztuje tyle samo albo więcej niż ajfon.
#android #ios #technologia
  • 146
ja od prawie roku mam s22 i cały czas #!$%@? aż miło, więc nie wiem jakie wy androidy bierzecie że wam mulą xD


@Pietruchoowy: bo typowy srajfoniarz powstaje właśnie tak:
1. Kup gówno z Androidem
2. Kup iPhone, który mimo żałosnych 60Hz ma flagowe bebechy
3. Porównaj gówno z flagowcem i uznaj że srajfon top

Po siedzeniu przez lata na Pixelach wziąłem 14 Pro na tydzień na testy i myślałem że
Nie będę się kłócił, który system na telefonik jest lepszy, jednak zawsze przy okazji takich wpisów mam wrażenie, że jedna i druga strona koloryzuje na swoją korzyść. Sam siedzę całe życie na andkach ze średniej półki i powiem tak. Pamiętam swojego starego LG na Androidzie Kitkat. Ja #!$%@?, jak to się cięło. To był jedyny telefon, który rozwaliłem z nerwów. Obecnie po wielu latach wróciłem do Samsunga i w zasadzie jedynym mankamentem
  • 0
@Mirkoncjusz jest dużo odpowiadania w tym wątku i zrobię to później bo chce się wyspać dzisiaj, ale akurat w tym momencie odpowiem - jak ja miałem sprzęt z jabłkiem to Ty śpiku na gowno mówiłeś jeszcze papu. Nie pozdrawiam, #!$%@? się za ten niby prześmiewczy komentarz.
@Credek: Ja dla przykładu mam Pixela 1 (służy mi do darmowych backupów zdjęć w Google Photos) oraz iPhone'a 7. Ten pierwszy mógłby mi spokojnie posłużyć jako opcja awaryjna przez tydzień-2 z drugim nie ma mowy - laguje, bateria mimo wymiany w Cortlandzie działa żałośnie krótko. Na dworze, niekoniecznie mrozie, telefon jest w stanie się rozładować i wyłączyć w kilka sekund.
Z doświadczenie wiem że ajfoniarze mówiąc o androidzie wypowiadają się albo o androidzie sprzed wielu lat, albo o takim za 500zł bo innego nie mieli w ręku. Jak ktoś chce mieć androida gdzie wszystko po prostu działa, ze wsparciem na poziomie ajfona lub dłuższym to kupuje pixela.
@Credek ziom jedyne do czego piłem, to że wrzucanie wszystkich telefonów z androidem do jednego wora jest niemądre - masz cały wachlarz różnych producentów robiących różne modele, z różnych pułapów cenowych, na różne odsłony androida. Telefon z androidem telefonowi z androidem nie równy. Kupisz budżetowca to ci może lagować, kupisz flagowca, to nie powinien.
@Credek: Ja mam S23U, żona iP14 i dla mnie iphone jest często zwyczajnie upośledzony i prymitywny. Brak podzielonego ekranu, cyrki z trybem pełnoekranowym, ciągle nagabywanie na icloud(chora dopłata za sensowne wersje pamięciowe), wieczne problemy z parowaniem BT, brak polskiego aystenta w CarPlay i często #!$%@? aplikacje - na przykłąd nie ma sensownej aplikacji z "szumisiem" dla niemowlaka, a jak już to #!$%@? reklamami po sam sufit.

Z drugiej strony żona siedzi