Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten ajfon to jest jednak to - jak to wszystko działa - klik i jest. Tym bardziej jak wszyscy dookoła mają ajfona. Tak,miałem androida jak i kilka innych systemów na telefonach wcześniej ale nic mi się bardziej nie podoba niż ios, i nie będę się kłócił które lepsze. Mam tylko jedno wymaganie - to ma działać. Szybko, sprawnie. I jednak ten ios spełnia najbardziej wymagania. A jeżeli chodzi o pieniądze to teraz flagowiec z Andkiem kosztuje tyle samo albo więcej niż ajfon.
#android #ios #technologia
  • 146
  • 5
@bigos555 teoretycznie tak, ale jak ktoś się trochę bardziej ta technologia interesuje to wiesz - dobierasz sprzęt pod siebie. Moja matka i ojciec jakiegoś tam Samsunga ma są zadowoleni, ale za każdym razem kiedy mi go dają żebym coś im ogarnął to mam ochotę #!$%@?ć ten telefon przez okno. Do tego do czego oni ten telefon wykorzystują to myślę że ios był by 170x lepsza opcja.
  • 2
@Best11 to akurat fakt że jednak ta cena jest w #!$%@? zawyżona. Ale w sumie jak masz mieć telefon na kilka lat który będzie po prostu działał i spełniał swoje zadanie to warto zainwestować ten szmal. Wiadomo że zawsze można sprzedać - a co najlepsze to mało traci na wartości.
@Credek ja świeżo zmieniłem telefon. W ręku już miałem ajfona 15 pro, ale zwróciłem. Problem był tego typu, że nie da się tam realnie pracować na dwóch, trzech rzeczach na raz.
Często jeżdżę autem i na androidzie mam otwarte mapy na pełnym ekranie, w małym okienku YouTube żeby słuchać sejmu i jeszcze ten bombelek od messengera. A jakbym potrzebował to sobie jeszcze podzielę ekran na pół i na połowie otworze kalendarz czy
@YouCanCallMeBillieGates: no super. Czyli według Ciebie w momencie gdy androidy zawodziły mnie wielokrotnie, latami, nawet w telefonach za 10k, a iPhony po prostu tego nie robią, nigdy w życiu nie zawiodły mnie - to nie mogę wysnuć wniosku, że problemem jest tu android? Dla mnie to niewyobrażalne, że xs max który warty wtedy był jakieś 800zł nigdy się nie ściął, a fold 2/3 za 10k już tak. Dla mnie to przesada.