Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: imo, anonimowy donosik. Ja bym chciała wiedzieć, ale fakt lepiej nie wtrącać się w rodzinne wojny dlatego anonimowo.

A jak facet zignoruje, uzna za kłamstwo, wybaczy itp. to już jego sprawa i więcej się wtrącać nie trzeba.
ostatnie wydarzenia z flakiem i dwoma kosmetyczkami zupełnie tego nie potwierdzają - wykop na równi grillował całą trójkę. Co do zasady - nie ważne czy zdradza kobieta czy facet, kara i stygmatyzacja społeczna powinna być równa.


@magicznyjozef: Nie powiedziałbym, to ''grillowanie'' było raczej kwestią tego, że wykopki po prostu cisnęły bekę iż żona flaka (podobno) wrzuciła ten film do internetu. Tak to głownie pisały, że blondyna dobry milf.
@Mamaboss: taka sama sytuacja może być z okradaniem Cie - jak ktoś wie, ale lepiej nie powie bo w sumie to nie będzie się wtrącał w cudze życie to powiesz ze dobrze robi bo się nie wtraca, że to jakieś "polskie standardy", że to ci nie przeszkadza czy co?
@CzarneChmury: ja kiedys dostawalam mnostwo wiadomosci na facebooku od zajetych facetow - niektorzy mieli nawet partnerki na zdjeciach profilowych - od zaproszen na randke po jakies cringeowe teksty na podryw, czesto seksualne - na poczatku robilam screenshoty tych wiadomosci, znajdywalam partnerke i wysylalam jej wiadomosc - w wiekszosci przypadkow baby reagowaly wyzywaniem mnie od #!$%@? i dziwek, wmawiajac mi jednoczesnie ze to sobie wymyslilam bo misiaczek powiedzial, ze nigdy nic takiego