Wpis z mikrobloga

@Nastawny_Klucz @wykoppp

@Nastawny_Klucz #!$%@? dwóch lekarzy Ci odradza, a Ty dalej masz wątpliwości i pytasz wykopków? Tłuszcz Ci chyba już mózg zalał. Po #!$%@? Ci sylwetka jak będziesz ślepy? Zapytaj lekarzy jaką aktywność polecają w Twoim przypadku i tego się trzymaj.


Ja bym z tym polemizował. Bardzo wielu lekarzy podchodzi do tematu asekuracyjnie, tzn. "nie znam się, więc na wszelki wypadek powiem, że nie może to nic się nie stanie", zamiast się
@Nastawny_Klucz: nie. Nie przejmuję się jakoś mocno zdrowiem - w sensie, wiem np że mam żylaki i one mogą się powiększyć, albo jakieś niewielkie kontuzje nie odstraszają mnie od treningu, ale jakbym miał poważny problem zdrowotny to bym odpuścił z dnia na dzień. Tak zresztą pewnie kiedyś będzie - mam cukrzycę więc badam się co 3 miesiące i za każdym razem pytam lekarza co sądzi o moich treningach
@kajakolak: to niech idzie do 3 kolejnych albo szuka specjalisty który ma do czynienia ze sportowcami, ale nie lepiej posłuchać wykopków spierdoksów a za parę miesięcy wykopalisko że stracił prawie wzrok xD
@wykoppp

@Nastawny_Klucz #!$%@? dwóch lekarzy Ci odradza, a Ty dalej masz wątpliwości i pytasz wykopków? Tłuszcz Ci chyba już mózg zalał. Po #!$%@? Ci sylwetka jak będziesz ślepy? Zapytaj lekarzy jaką aktywność polecają w Twoim przypadku i tego się trzymaj.


+1

Na sfd to kariery byś nie zrobił, bo tam od zawsze lekarze to się chvja znają, a wierzysz temu kto wpyerdala najwięcej sterydów xD

Tutaj zresztą na #mikrokoksy też takich przyyebów
@nairoht: Zdecydowanie warto udać się do dobrego specjalisty, szkoda że nie każdy ma dostęp/kaskę. Przeciętny lekarz ma postawę typu "chłopski rozum" (a po co w ogóle robić przysiady).
Trenowałem w sekcjach uniwerysteckich, potem w klubach, mam wielu sportowych znajomych. To nie są jednostkowe doświadczenia tylko plaga konowałów z ego w kosmosie.
Ma ktoś tutaj dużą wadę wzroku i ćwiczy na siłowni? Mi lekarz kategorycznie zabronił... Poprzedni też mi zabraniał. Ryzykujecie zdrowiem dla sylwetki?


@Nastawny_Klucz: tak pytam serio: co ma jedno do drugiego? Oczy wyjdą z orbit podczas wysiłku czy co?